Dostawa i montaż zestawów transporterów tarcz strzelniczych do Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektronicznych przy pl. Jana III Sobieskiego 1 w Bytomiu
Gmina Bytom
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00588804
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00588804/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-12 11:00
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec76344f-0926-46bf-a039-1fd6ecabe93b
- Identyfikator
- 6262988582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00588804 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż zestawów transporterów tarcz strzelniczych do Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektronicznych przy pl. Jana III Sobieskiego 1 w Bytomiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bytom
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255269
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bytom.pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umbytom.logintrade.net/zapytania_email,180484,acc56d0851c7d333b34a6ef68a641438.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż zestawów transporterów tarcz strzelniczych do Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektronicznych przy pl. Jana III Sobieskiego 1 w Bytomiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec76344f-0926-46bf-a039-1fd6ecabe93b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00588804
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044682/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa zestawów transporterów tarcz strzelniczych oraz dostawa trenażerów optoelektronicznych strzeleckich (budżet obywatelski)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573617
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PA.271.1.41.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 180487,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (zakup, transport, wniesienie oraz montaż) fabrycznie nowych, nieużywanych, wolnych od wad, oryginalnie zapakowanych zestawów transporterów tarcz strzelniczych.
2. Szczegółowy zakres zamówienia, tj. ilość, a także parametry techniczne i jakościowe zostały określone w Załączniku nr 1 do niniejszej SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia.
3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy – stanowiące Załącznik nr 2 do niniejszej SWZ.
4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy do wskazanej lokalizacji.
5. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu co najmniej 24 miesięczny okres gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia, liczony od dnia końcowego odbioru przedmiotu umowy tj. od daty podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego.
Gwarancję i rękojmię na wykonany przedmiot zamówienia Wykonawca oferuje
w formularzu „Oferta” (Załącznik nr 3 do SWZ). Wykonawca może zaoferować wydłużenie okresu gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia, który stanowi kryterium oceny ofert „X2” (patrz cz. XVIII pkt 2.2. SWZ).
6. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego pn.: „Bytom na sportowo”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35310000-0 - Broń różna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu przewidzianego na składanie ofert tj. do dnia 08.11.2024 r. do godz. 09:00 nie wpłynęła żadna oferta.| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |