Dowóz uczniów do i ze szkół prowadzonych przez Gminę Osielsko w roku 2025
ZESPÓŁ D/S OŚWIATY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00588849
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00588849/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-12 11:10
- Lokalizacja
- Osielsko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6697ff1e-b4cd-4afc-a22f-68e7316429fc
- Identyfikator
- 5542138996
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbUsługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Wykonawcy
2 przyznane
FRBUS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMochle, PL · lot 0
68 310 PLNFRBUS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMochle, PL · lot 1
113 520 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00588849 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do i ze szkół prowadzonych przez Gminę Osielsko w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ D/S OŚWIATY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091588577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Centralna 6
1.5.2.) Miejscowość: Osielsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-031
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdso.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.osielsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6697ff1e-b4cd-4afc-a22f-68e7316429fc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz uczniów do i ze szkół prowadzonych przez Gminę Osielsko w roku 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6697ff1e-b4cd-4afc-a22f-68e7316429fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00588849
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00568614/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów do i ze szkół prowadzonych przez Gminę Osielsko w roku 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539584
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 261.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 194286,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1: Usługa dowozu uczniów do i ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Osielsko, ul. Centralna 7 na następujących trasach:a) ul. Krakowska - Jarużyn wieś - Jarużyn ul. Sołecka - Jarużyn Kolonia ul. Starowiejska - Wilcze - Niwy - Osielsko szkoła: wyjazdy godz. 6.55 i 9.50 od poniedziałku do piątku;
b) Niwy ul. Karpacka - Niwy ul. Zakopiańska - Osielsko szkoła: wyjazdy godz. 7.35 od poniedziałku do piątku;
c) Osielsko szkoła- Niwy ul. Karpacka - ul. Krakowska - Jarużyn wieś - Jarużyn ul. Sołecka - Jarużyn Kolonia - Wilcze: wyjazdy godz. 14.00 i 15.45 od poniedziałku do piątku;
d) Osielsko szkoła - Niwy ul. Karpacka - Niwy ul. Zakopiańska: wyjazdy godz. 14.50 od poniedziałku do piątku.
W ramach części nr 1 zamówienia prognozuje się zakup co miesiąc 125 imiennych biletów miesięcznych w okresie I-VI i co miesiąc 123 imienne bilety miesięczne w okresie IX-XII.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 77427,20 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2: Usługa dowozu uczniów do i ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Żołędowie, ul. Bydgoska 24 oraz do i ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Maksymilianowie, ul. Szkolna 7, na następujących trasach:Kierunek Augustowo
a) Augustowo - Nekla - Żołędowo szkoła: wyjazd godz. 7.00 od poniedziałku do piątku,
b) Żołędowo pałac - Żołędowo szkoła - Jagodowo - Maksymilianowo szkoła: wyjazd godz. 7.30 od poniedziałku do piątku,
c) Żołędowo szkoła - Nekla – Augustowo - Żołędowo pałac: wyjazd godz. 12.45 od poniedziałku do piątku,
d) Maksymilianowo szkoła - Jagodowo - Żołędowo szkoła - Żołędowo pałac - Augustowo - Nekla: wyjazd godz. 14.40 od poniedziałku do piątku,
e) Żołędowo szkoła - Nekla - Augustowo - Żołędowo pałac: wyjazd godz. 15.30 we wtorek, środę i czwartek.
Kierunek Bożenkowo
a) Bożenkowo ul. Osiedlowa - Bożenkowo ul. Harcerska - Bożenkowo ul. Zielona Dolina - Maksymilianowo szkoła: wyjazd godz. 7.30 od poniedziałku do piątku,
b) Maksymilianowo szkoła - Bożenkowo ul. Zielona Dolina - Bożenkowo ul. Harcerska - Bożenkowo ul. Osiedlowa: wyjazd godz. 12.50 od poniedziałku do piątku,
c) Maksymilianowo szkoła - Bożenkowo ul. Zielona Dolina - Bożenkowo ul. Harcerska - Bożenkowo ul. Osiedlowa: wyjazd godz. 14.50 w poniedziałek, środę i piątek, godz. 16.30 we wtorek i czwartek.
W ramach części nr 2 zamówienia prognozuje się zakup co miesiąc 131 imiennych biletów miesięcznych w okresie I-VI i co miesiąc 126 imiennych biletów miesięcznych w okresie IX-XII.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 116859,67 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68310,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84530,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68310,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FRBUS GROUP Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542926943
7.3.3) Ulica: ul. Czarlińskich 2
7.3.4) Miejscowość: Mochle
7.3.5) Kod pocztowy: 86-014
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68310,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113520,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166771,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113520,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FRBUS GROUP Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542926943
7.3.3) Ulica: ul. Czarlińskich 2
7.3.4) Miejscowość: Mochle
7.3.5) Kod pocztowy: 86-014
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113520,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-31| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |