Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1428 S Żywiec – Trzebinia – Juszczyna w km 1+064 do km 3+177 w Trzebini”
Powiat Żywiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00588986
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00588986/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-12 11:38
- Lokalizacja
- Żywiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ac22864-5762-44a6-8d8f-0a77402a0145
- Identyfikator
- 5532526018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00588986 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1428 S Żywiec – Trzebinia – Juszczyna w km 1+064 do km 3+177 w Trzebini”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żywiecki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Żywcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krasińskiego 13
1.5.2.) Miejscowość: Żywiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 338605000
1.5.8.) Numer faksu: +48 338605083
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zywiec.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zywiec.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5ac22864-5762-44a6-8d8f-0a77402a01451.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1428 S Żywiec – Trzebinia – Juszczyna w km 1+064 do km 3+177 w Trzebini”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ac22864-5762-44a6-8d8f-0a77402a0145
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00588986
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035403/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa DP 1428 S Żywiec-Trzebinia-Juszczyna w km 1+064 do km 3+177 w Trzebini"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492889
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.272.35.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1428 S Żywiec – Trzebinia – Juszczyna w km 1+064 do km 3+177 w Trzebini” oraz sprawowanie nadzoru autorskiego nad zaprojektowanymi zadaniami.
2. Szczegółowy zakres i wymagania techniczne wykonania przedmiotu zamówienia określają:
1) Opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 5 do SWZ,
2) Standard organizacji dokumentacji przekazywanej do PZD stanowiący Załącznik Nr 6 do SWZ,
3) Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 4 do SWZ.
3. Zamawiający nie wskazuje czynności w zakresie realizacji zamówienia, które będą wykonywane przez osoby zatrudniane przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 3) w zw. z art. 266 ustawy unieważnia postępowanie j/w, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty (Oferta Nr 4), przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, która nie podlegała odrzuceniu.| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |