Dostawa oleju opałowego do kotłowni w budynkach użyteczności publicznej położonych na terenie gminy Gzy

Gmina Gzy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00588989
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00588989/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-12 11:39
Lokalizacja
Gzy, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63c9ad89-6079-4436-9e8e-bfab97e2b6fa
Identyfikator
5681545506
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

"ARAN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W WYSZKOWIE SPÓŁKA KOMANDYTOWAWyszków, PL · lot 0
240 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00588989 z dnia 2024-11-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego do kotłowni w budynkach użyteczności publicznej położonych na terenie gminy Gzy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gzy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378114

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gzy 9

1.5.2.) Miejscowość: Gzy

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-126

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 23 691 31 67

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminagzy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://uggzy.bip.org.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-63c9ad89-6079-4436-9e8e-bfab97e2b6fa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oleju opałowego do kotłowni w budynkach użyteczności publicznej położonych na terenie gminy Gzy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63c9ad89-6079-4436-9e8e-bfab97e2b6fa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00588989

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056800/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa oleju opałowego do kotłowni w budynkach użyteczności publicznej położonych na terenie gminy Gzy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00514840

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IOŚ.271.112.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Dostawa oleju opałowego do kotłowni w budynkach użyteczności publicznej położonych na terenie gminy Gzy” t. j.
1) do budynku użyteczności publicznej Gzy 59, 06 - 126 Gzy (Hala Sportowa, Biblioteka Gminna, budynek szkoły), w ilości ok. 30 000 litrów (w kotłowni znajdują się 4 zbiorniki o pojemności 2000 l każdy);
2) do Publicznej Szkoły Podstawowej w Skaszewie Włościańskim 25, 06 - 126 Gzy, w ilości ok. 26 000 litrów (w kotłowni znajdują się 3 zbiorniki o pojemności po 2000 l. każdy).
3) do budynku Urzędu Gminy, Gzy 8 (Świetlica), 06 - 126 Gzy, w ilości ok. 9000 l (w kotłowni znajduje się 1 zbiornik o pojemności 900 l ) .
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku Nr 1 do niniejszej SWZ. Dostawy realizowane będą sukcesywnie, w oparciu o zapotrzebowania Zamawiającego, określające ilość oleju, miejsce dostawy, termin dostawy, oraz osobę upoważnioną do odbioru dostawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 240500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 250250,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 240500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „ARAN" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Wyszkowie Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7621981819

7.3.3) Ulica: Serocka 39

7.3.4) Miejscowość: Wyszków

7.3.5) Kod pocztowy: 07-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 240500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-30
2024-11-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy