Wynajem z montażem i demontażem dekoracji świątecznych na terenie miasta Bytomia w sezonach 2024/2025

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00588999
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00588999/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-12 11:40
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-530be852-cc60-4e33-8d81-0f1731ac4d5e
Identyfikator
6262791135
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oświetlenie zewnętrzne

Wykonawcy

1 przyznane

MULTIDEKOR SPÓŁKA AKCYJNAPiastów, PL · lot 0
999 806,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00588999 z dnia 2024-11-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wynajem z montażem i demontażem dekoracji świątecznych na terenie miasta Bytomia w sezonach 2024/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu

1.3.) Oddział zamawiającego: MZDIM Bytom

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240136989

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Smolenia 35

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdim.bytom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzdim-bytom.logintrade.net/rejestracja/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mzdim-bytom.logintrade.net/zapytania_email,177620,356b04804cb97600f7e7dd7ef7b59c08.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wynajem z montażem i demontażem dekoracji świątecznych na terenie miasta Bytomia w sezonach 2024/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-530be852-cc60-4e33-8d81-0f1731ac4d5e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00588999

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046049/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Wynajem z montażem i demontażem dekoracji świątecznych na Rynku w Bytomiu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531852

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DNP.260.31.2024.TP2.D

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 813050,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z dekoracją świąteczną wybranych miejsc miasta Bytomia tj. wydzierżawienie dekoracji LED wg załącznika nr 1 wraz z montażem, demontażem i obsługą w/w przez okres trwania umowy

2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) wynajem dekoracji świątecznych LED od dnia montażu do dnia demontażu,
b) montaż dzierżawionych elementów dekoracji do dnia 28.11.2024 r. do godz. 13.00
c) demontaż wszystkich elementów po 20.01.2025 r., lecz nie później niż do 02.02.2025 r.
d) włączenie do zasilania oraz próbne odpalenie przy udziale Zamawiającego do dnia uroczystego odpalenia,
e) uroczyste odpalenie elementów na Rynku,
f) wyłączenie zasilania, którego należy dokonać nie później niż w dniu demontażu dekoracji,
g) konserwacja i monitorowanie elementów dekoracji świątecznej od daty montażu do dnia demontażu, tzn. utrzymanie w sprawności elementów dekoracji świątecznej,
h) wykonanie dokumentacji fotograficznej z zamontowanej i funkcjonującej dekoracji świątecznej z każdego obiektu .
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w SWZ oraz załącznikach do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 999806,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 999806,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 999806,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Multidekor S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 534-248-78-35

7.3.3) Ulica: ul. Noakowskiego 4

7.3.4) Miejscowość: Piastów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-820

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 999806,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-02-02
2024-11-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy