Modernizacja kompleksu sportowego „Orlik” przy Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym w Stalowej Woli”.
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00589076
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00589076/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-12 11:54
- Lokalizacja
- Stalowa Wola, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-541ac428-66e0-4f23-a71a-8b9570600223
- Identyfikator
- 8652572459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00589076 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Orlik” przy Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym w Stalowej Woli”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A
1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: scuw@stalowawola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-541ac428-66e0-4f23-a71a-8b95706002231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego „Orlik” przy Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym w Stalowej Woli”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-541ac428-66e0-4f23-a71a-8b9570600223
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00589076
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029606/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.59 Modernizacja kompleksów sportowych "Moje boisko - Orlik 2012" w Stalowej Woli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00426162
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP – II.271.142.2024.RK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 775740,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kompleksu sportowego „Orlik” przy Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym w Stalowej Woli”.
2. Zasadniczy zakres robót obejmuje:
A. Nawierzchnia z trawy sztucznej:
a) Demontaże istniejącego sprzętu sportowego (bramki),
b) Częściowe uzupełnienie miału kamiennego,
c) Profilowanie podłoża.
d) Wymiana nawierzchni boiska sportowego do gry w piłkę nożną (trawa sztuczna) na nową nawierzchnię z trawy sztucznej wraz z częściowa naprawa podbudowy – 1860,00m2:
• wysokość włókna min.60mm,
• typ włókna: 100% monofil prosty w kształcie litery „S” z wtopionym rdzeniem wzmacniającym,
• skład chemiczny włókna: 100% polietylen,
• ciężar włókna: min.16 000 Dtex,
• grubość włókna min. 350 micron,
• gęstość trawy: min.150 000 włókien/m2,
• ciężar całkowity nawierzchni min. 2700 gr/m2,
• wypełnienie – piasek kwarcowy i granulat EPDM z recyklingu w kolorze szarym w ilości wg wytycznych producenta trawy zgodnie z badaniem specjalistycznego laboratorium,
e) Naniesienie linii boisk: boisko do piłki nożnej ok 330,00mb.
B. Wymiana siatek piłkochwytów:
a) Siatka piłkochwytu polipropylenowa gr. min. 4mm polipropylenowa, PP, o oczkach 100x100mm. Na szerokościach boiska z dwóch stron,
b) Siatka polipropylenowa na całą wysokość 6m, mocowana w dystansie od ogrodzenia, linki naciągowe,
c) Karabińczyki itp. ze stali ocynkowanej odpornej na korozję.
C. Wymiana nawierzchni boiska wielofunkcyjnego:
a) Demontaż istniejącej nawierzchni EPDM+SBR gr. 1,4cm,
b) Rozebranie warstwy ET gr. 3,5cm,
c) Wywóz wraz z utylizacją rozebranej nawierzchni
d) Profilowanie terenu po demontażu nawierzchni – 113,9m2,
e) Wykonanie podkładowej warstwy przepuszczalnej, stabilizacyjnej, elastycznej ET gr. 35mm pod nawierzchnię poliuretanową o wymiarach z wyrównaniem nierówności i ubytków na nawierzchni asfaltowej boiska. Warstwa podkładowa wykonana na zagruntowanym podłożu asfaltowym istniejącego boiska,
f) Wykonanie nawierzchni boiska (warstwa dolna) – granulat gumowy SBR, frakcja 6-12mm: grubość 1,0cm,
g) Wykonanie nawierzchni boiska (warstwa górna) EPDM kolor (do ustalenia z Zamawiającym) frakcja 1-3,5mm grubość 1,0cm,
h) Malowanie linii szerokości 5cm dla boiska koszykówki, siatkówki,
i) Oczyszczenie terenu prowadzenia prac
4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 736287,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 864201,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 736287,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. GRUMIX Karolina Przepióra-Gruda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 241806564
7.3.3) Ulica: Ul. Szkolna 8a
7.3.4) Miejscowość: Preczów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-512
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 736287,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |