U/23/2024 Druk i dostawa dwumiesięcznika Gazeta Studencka w roku akademickim 2024/2025
UNIWERSYTET OPOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00589122
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00589122/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-12 12:03
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-71aa16dd-cfbb-45a9-a431-3bbf796f6203
- Identyfikator
- 7540007179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00589122 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
U/23/2024 Druk i dostawa dwumiesięcznika Gazeta Studencka w roku akademickim 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET OPOLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001382
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Mikołaja Kopernika 11
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-040
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 774527062
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uni.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zamowienia.uni.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9858371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
U/23/2024 Druk i dostawa dwumiesięcznika Gazeta Studencka w roku akademickim 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71aa16dd-cfbb-45a9-a431-3bbf796f6203
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00589122
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00101449/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.14 [69] Druk i dostawa (książki, druki akcydensowe,dzienniki laboratoryjne, dyplomy, świadectwa) - AKTUALIZACJA kwiecień
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00518679
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: U/23/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 12962,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Druk i dostawa dwumiesięcznika Gazeta Studencka w roku akademickim 2024/2025.
1. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A do SWZ, zwanym dalej opisem przedmiotu zamówienia/umowy.
2. Materiały niezbędne do realizacji zamówienia, tj. plik z treścią każdego kolejnego zamówienia (wydania) zostanie przekazany przez Zamawiającego za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie określonym zgodnie z pkt. 4 SWZ.
3. Dostawa przedmiotu zamówienia w rozumieniu SWZ jest działaniem Wykonawcy polegającym na sukcesywnym druku oraz dostawie (wraz z wniesieniem) Zamawiającemu przedmiotu zamówienia, o wymaganiach/parametrach nie gorszych niż te określone w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1A) i w ofercie wykonawcy, w odpowiedzi na 4 odrębne, poszczególne zamówienia (wydania) Zamawiającego składane Wykonawcy w okresie, o którym mowa w pkt. 5 (dalej jako Zamówienia lub wydania).
4. Zamówieniem w rozumieniu SWZ jest każde pojedyncze zapotrzebowanie Zamawiającego, przesłane Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail.
5. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: sukcesywnie w ciągu ośmiu [ 8 ] miesięcy od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem pkt 6-7.
6. Zamawiający przewiduje wydanie 4 numerów (wydań) dwumiesięcznika w czasie trwania umowy w terminach odpowiednio:
6.1. pomiędzy 24.11.2024 a 30.11.2024,
6.2. pomiędzy 25.01.2025 a 31.01.2025,
6.3. pomiędzy 25.03.2025 a 31.03.2025,
6.4. pomiędzy 27.05.2025 a 31.05.2025,
- z zastrzeżeniem, że powyższe terminy są terminami orientacyjnymi. Wiążącym terminem wykonania przedmiotu zamówienia jest termin określony na podstawie pkt. 7
7. Realizacja przedmiotu zamówienia tj.: każdego pojedynczego zamówienia, następować będzie w ciągu maksymalnie siedmiu [7] dni roboczych od dnia przesłania Wykonawcy materiałów, o których mowa w pkt. 2
8. Termin realizacji przedmiotu zamówienia, tj.: każdego pojedynczego Zamówienia (wydania), wskazany w pkt. 7 jest terminem maksymalnym na realizację przedmiotu zamówienia. Wykonawca w ofercie może uwzględnić krótszy termin realizacji przedmiotu zamówienia, jednak nie krótszy niż dwa [ 2 ] dni robocze. Pkt 19.6-19.9 SWZ stosuje się.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
22000000-0 - Druki i produkty podobne
22212000-9 - Czasopisma
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 16
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 16
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9158,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17176,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9936,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SILVERPRINT Adam Dąbrowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7262155658
7.3.3) Ulica: Gliniana 13
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 91-336
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9936,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |