Dostawa płynów do wlewów i irygacji
Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00589202
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00589202/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-12 12:15
- Lokalizacja
- Złotów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-edc38941-e92d-4bd5-9f38-701c0a99c85d
- Identyfikator
- 7671449305
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00589202 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa płynów do wlewów i irygacji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000300009
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 28
1.5.2.) Miejscowość: Złotów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital.zlotow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szpital.zlotow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9996391.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa płynów do wlewów i irygacji2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edc38941-e92d-4bd5-9f38-701c0a99c85d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00589202
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00230478/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.12 Dostawa płynów do wlewów i irygacji oraz środków kontrastowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00568973
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 20C/ZP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 206646,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 – płyny infuzyjne I. Sukcesywne dostawy do apteki szpitalnej zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki nr 1a, 2 oraz 4 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 33692000-7 - Roztwory lecznicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33692500-2 - Płyny dożylne
4.5.5.) Wartość części: 40310,45 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 – płyny infuzyjne II. Sukcesywne dostawy do apteki szpitalnej zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki nr 1a, 2 oraz 4 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33692000-7 - Roztwory lecznicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33692500-2 - Płyny dożylne
4.5.5.) Wartość części: 108197,75 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3 – płyny do irygacji I. Sukcesywne dostawy do apteki szpitalnej zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki nr 1a, 2 oraz 4 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33692000-7 - Roztwory lecznicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33692500-2 - Płyny dożylne
4.5.5.) Wartość części: 4317,60 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4 – płyny do irygacji II . Sukcesywne dostawy do apteki szpitalnej zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki nr 1a, 2 oraz 4 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33692000-7 - Roztwory lecznicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33692500-2 - Płyny dożylne
4.5.5.) Wartość części: 4561,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 5 – roztwory wieloelektrolitowe. Sukcesywne dostawy do apteki szpitalnej zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki nr 1a, 2 oraz 4 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33692000-7 - Roztwory lecznicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33692500-2 - Płyny dożylne
4.5.5.) Wartość części: 7249,20 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 6 – roztwory do infuzji. Sukcesywne dostawy do apteki szpitalnej zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki nr 1a, 2 oraz 4 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33692000-7 - Roztwory lecznicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33692500-2 - Płyny dożylne
4.5.5.) Wartość części: 42010,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 06.11.2024 r. o godz. 09.00 upłynął termin składania ofert o udzielenie zamówienia. W niniejszym postępowaniu do upływu terminu na składanie ofert w zakresie części nr 1 nie wpłynęła żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na sytuację, w której oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W niniejszym postępowaniu, do upływu terminu składania ofert, w zakresie części nr 2, została złożona jedna oferta przez Wykonawcę Aesculap Chifa Sp. z o.o. ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl. Wykonawca za realizację przedmiotowego zamówienia zaoferował cenę 209 619,90 zł, natomiast Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części nr 2 kwotę 116 853,57 zł.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 06.11.2024 r. o godz. 09.00 upłynął termin składania ofert o udzielenie zamówienia. W niniejszym postępowaniu do upływu terminu na składanie ofert w zakresie części nr 3 nie wpłynęła żadna oferta.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na sytuację, w której oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W niniejszym postępowaniu, do upływu terminu składania ofert, w zakresie części nr 4, została złożona jedna oferta przez Wykonawcę Aesculap Chifa Sp. z o.o. ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl. Wykonawca za realizację przedmiotowego zamówienia zaoferował cenę 6060,96 zł, natomiast Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części nr 4 kwotę 4925,88 zł.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 06.11.2024 r. o godz. 09.00 upłynął termin składania ofert o udzielenie zamówienia. W niniejszym postępowaniu do upływu terminu na składanie ofert w zakresie części nr 5 nie wpłynęła żadna oferta.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na sytuację, w której oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W niniejszym postępowaniu, do upływu terminu składania ofert, w zakresie części nr 6, została złożona jedna oferta przez Wykonawcę Aesculap Chifa Sp. z o.o. ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl. Wykonawca za realizację przedmiotowego zamówienia zaoferował cenę 59724,00 zł, natomiast Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części nr 6 kwotę 45 370,80 zł.
| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |