EZ.28.61.2024 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych - odzież jednorazowa i podkłady dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 221 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 700010-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-11-18
- Wartość
- 6 985 064,16 PLN
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292345599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odzież medyczna
Wykonawcy
18 przyznanych
LOHMANN & RAUSCHER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL · lot LOT-0002
17 641,8 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0003
23 055,84 PLNABENA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGoleniów, PL · lot LOT-0004
60 750 PLNABENA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGoleniów, PL · lot LOT-0005
216 432 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0006
907 200 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot LOT-0007
188 237,52 PLNLOHMANN & RAUSCHER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL · lot LOT-0008
858 470,4 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL · lot LOT-0009
911 891,52 PLNMÖLNLYCKE HEALTH CARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0010
891 000 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0011
65 017,08 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot LOT-0012
96 811,2 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot LOT-0013
31 590 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL · lot LOT-0014
27 216 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL · lot LOT-0015
55 242 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot LOT-0016
488 980,8 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot LOT-0017
698 544 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot LOT-0018
698 544 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot LOT-0019
748 440 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.