PRZETARG NIEOGRANICZONY NA DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH PN/17PL/10/2024

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
714239-2024
Typ
29
Opublikowano
2024-11-22
Wartość
1 007 652,96 PLN
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272153938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczne

Wykonawcy

1 przyznane

URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0001
1 007 652,96 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.