Przetarg nieograniczony PN/15SG/09/2024 na realizację zadania inwestycyjnego pn.: „Wymiana urządzeń klimatyzacyjnych w serwerowni głównej wraz z zakupem serwerów w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie”

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
714544-2024
Typ
29
Opublikowano
2024-11-22
Wartość
1 946 475 PLN
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272153938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia klimatyzacyjneSerweryPakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

1 przyznane

AKQUINET CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAntoniego Słonimskiego 1, PL · lot LOT-0002
1 946 475 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.