Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę systemu implantu ślimakowego
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 717510-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-11-25
- Wartość
- 2 940 000 PLN
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 430040541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Implanty ślimakowe
Wykonawcy
1 przyznane
MEDICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0001
2 940 000 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.