Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych Gminy Przywidz w sezonie zimowym 2024/2025
GMINA PRZYWIDZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00589825
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00589825/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-12 14:05
- Lokalizacja
- Przywidz, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fbd05cf9-f27c-4b9c-bc15-71dfa5fdc1f7
- Identyfikator
- 5911292435
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00589825 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych Gminy Przywidz w sezonie zimowym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZYWIDZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674990
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 7
1.5.2.) Miejscowość: Przywidz
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-047
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@kdzp.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przywidz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9892351.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych Gminy Przywidz w sezonie zimowym 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbd05cf9-f27c-4b9c-bc15-71dfa5fdc1f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00589825
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529487
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.ZP.271.08.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia (nazwa): Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych Gminy Przywidz w sezonie zimowym 2024/2025.2. Zakres przedmiotu zamówienia:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie Gminy Przywidz, celem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego.
Zakres przedmiotu zamówienia:
- odśnieżanie dróg gminnych – według załącznika mapy dla danej części;
- przegarnianie ( w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zawiei śnieżnych, których skutkiem będzie brak przejezdności na drodze- Wykonawca winien użyć sprzętu ciężkiego ).
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 rejonów z których każda to część przedmiotu zamówieni w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
I. CZĘŚĆ NR 1
Miejscowości: Nowa Wieś Przywidzka, Roztoka, Czarna Huta, Częstocin, Stara Huta, Klonowo Górne, Michalin część I.- zgodnie z załącznikiem mapy – zgodnie z załącznikiem mapy – zaznaczonym zakresem prac
Ilość dróg do odśnieżenia: do 30,00 km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 30731,48 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia (nazwa): Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych Gminy Przywidz w sezonie zimowym 2024/2025.2. Zakres przedmiotu zamówienia:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie Gminy Przywidz, celem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego.
Zakres przedmiotu zamówienia:
- odśnieżanie dróg gminnych – według załącznika mapy dla danej części;
- przegarnianie ( w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zawiei śnieżnych, których skutkiem będzie brak przejezdności na drodze- Wykonawca winien użyć sprzętu ciężkiego ).
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 rejonów z których każda to część przedmiotu zamówieni w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego
CZĘŚĆ NR 2
Miejscowości: Klonowo Dolne, Michalin, Majdany – część II,- zgodnie z załącznikiem mapy – zaznaczonym zakresem prac
Ilość dróg do odśnieżenia: do 13,20 km,
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 12972,97 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia (nazwa): Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych Gminy Przywidz w sezonie zimowym 2024/2025.2. Zakres przedmiotu zamówienia:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie Gminy Przywidz, celem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego.
Zakres przedmiotu zamówienia:
- odśnieżanie dróg gminnych – według załącznika mapy dla danej części;
- przegarnianie ( w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zawiei śnieżnych, których skutkiem będzie brak przejezdności na drodze- Wykonawca winien użyć sprzętu ciężkiego ).
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 rejonów z których każda to część przedmiotu zamówieni w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego
CZĘŚĆ NR 3
Miejscowości: Pomlewo , Kozia Góra, Szklana Góra, zgodnie z załącznikiem mapy – zaznaczonym zakresem prac
Ilość dróg do odśnieżenia: do 27,50 km
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 27027,03 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia (nazwa): Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych Gminy Przywidz w sezonie zimowym 2024/2025.2. Zakres przedmiotu zamówienia:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie Gminy Przywidz, celem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego.
Zakres przedmiotu zamówienia:
- odśnieżanie dróg gminnych – według załącznika mapy dla danej części;
- przegarnianie ( w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zawiei śnieżnych, których skutkiem będzie brak przejezdności na drodze- Wykonawca winien użyć sprzętu ciężkiego ).
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 rejonów z których każda to część przedmiotu zamówieni w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego
CZĘŚĆ NR 4
Miejscowości: Kierzkowo, Sucha Huta, Olszanka, Miłowo, zgodnie z załącznikiem mapy – zaznaczonym zakresem prac
Ilość dróg do odśnieżenia: do 17,50 km
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 12165,24 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia (nazwa): Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych Gminy Przywidz w sezonie zimowym 2024/2025.2. Zakres przedmiotu zamówienia:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie Gminy Przywidz, celem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego.
Zakres przedmiotu zamówienia:
- odśnieżanie dróg gminnych – według załącznika mapy dla danej części;
- przegarnianie ( w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zawiei śnieżnych, których skutkiem będzie brak przejezdności na drodze- Wykonawca winien użyć sprzętu ciężkiego ).
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 rejonów z których każda to część przedmiotu zamówieni w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego
CZĘŚĆ NR 5
Miejscowości: Jodłowno, Marszewska Góra, Marszewo, Marszewska Kolonia, Huta Dolna, Ząbrsko Górne, zgodnie z załącznikiem mapy – zaznaczonym zakresem prac
Ilość dróg do odśnieżenia: do 17,70 km
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 16600 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia (nazwa): Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych Gminy Przywidz w sezonie zimowym 2024/2025.2. Zakres przedmiotu zamówienia:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie Gminy Przywidz, celem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego.
Zakres przedmiotu zamówienia:
- odśnieżanie dróg gminnych – według załącznika mapy dla danej części;
- przegarnianie ( w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zawiei śnieżnych, których skutkiem będzie brak przejezdności na drodze- Wykonawca winien użyć sprzętu ciężkiego ).
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 rejonów z których każda to część przedmiotu zamówieni w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego
CZĘŚĆ NR 6
Miejscowości: Trzepowo, zgodnie z załącznikiem mapy – zaznaczonym zakresem prac
Ilość dróg do odśnieżenia: do 12,70 km
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 8828,53 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia (nazwa): Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych Gminy Przywidz w sezonie zimowym 2024/2025.2. Zakres przedmiotu zamówienia:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie Gminy Przywidz, celem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego.
Zakres przedmiotu zamówienia:
- odśnieżanie dróg gminnych – według załącznika mapy dla danej części;
- przegarnianie ( w przypadku intensywnych opadów śniegu lub zawiei śnieżnych, których skutkiem będzie brak przejezdności na drodze- Wykonawca winien użyć sprzętu ciężkiego ).
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 rejonów z których każda to część przedmiotu zamówieni w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego
CZĘŚĆ NR 7
Miejscowości: Piekło Dolne, Piekło Górne, Gromadzin, Borowina, Przywidz - zgodnie z załącznikiem mapy – zaznaczonym zakresem prac
Przywidz ulice: Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Cicha, Cisowa, Dolinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeziorna, Kasztanowa, Katarynki, Kwiatowa, Leśna, Leśna Góra, W.Łokietka, Młyńska, Magiczna do zabudowy, Na Wzgórzu, Narcyzowa, Różana, Rzeczna, Skarpowa, Słoneczna, Spacerowa, Tartaczna, Topolowa, Uhlenberga do Leśnej Góry.
Ilość dróg do odśnieżenia: do 27,61 km
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 26821,69 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu, stąd postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt. 2) ustawy Pzp.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu, stąd postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt. 2) ustawy Pzp.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu, stąd postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt. 2) ustawy Pzp.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 270 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BAMBER Szymon Aszyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 527593064
7.3.4) Miejscowość: Wysin
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu, stąd postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt. 2) ustawy Pzp.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 270 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BAMBER Szymon Aszyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 527593064
7.3.4) Miejscowość: Wysin
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta, stąd postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy Pzp.
| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |