Zakup urządzeń i oprogramowania.

Powiat Kolbuszowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00589856
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00589856/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-12 14:10
Lokalizacja
Kolbuszowa, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e8c0c37f-a9ce-4bd1-a0f3-4fff2c79cddb
Identyfikator
8141573682
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryUrządzenia do przechowywania i odczytu danychUrządzenia sieciowePakiety oprogramowania do serwera komunikacyjnegoSystemy operacyjneUsługi wdrażania oprogramowaniaSerwery komputeroweSerwery siecioweSystemy i serwery informacyjneUrządzenia komputeroweRóżny sprzęt komputerowyPakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

1 przyznane

'E - SERVICE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
601 232,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00589856 z dnia 2024-11-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup urządzeń i oprogramowania.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kolbuszowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581382

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 10

1.5.2.) Miejscowość: Kolbuszowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 172275880

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kolbuszowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.kolbuszowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_kolbuszowski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup urządzeń i oprogramowania.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8c0c37f-a9ce-4bd1-a0f3-4fff2c79cddb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00589856

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043840/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup urządzeń i oprogramowania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamawiający informuje, iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Poprawa cyberbezpieczeństwa – Powiat Kolbuszowski” dofinansowanego w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520037

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ w tym: serwer z oprogramowaniem, macierz, firewall, serwer backup, system operacyjny, oraz systemy wskazane w załączniku do SWZ.
Zamawiający informuje, iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Poprawa cyberbezpieczeństwa – Powiat Kolbuszowski” dofinansowanego w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2. Miejsce wykonania przedmiotu zamówienia adres: siedziba Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik do SWZ
5. Rozwiązania równoważne
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. W takim przypadku wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych stosownie wraz z jego opisem lub normami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48219700-3 - Pakiety oprogramowania do serwera komunikacyjnego

48620000-0 - Systemy operacyjne

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

48822000-6 - Serwery komputerowe

48821000-9 - Serwery sieciowe

48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 601232,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 601232,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 601232,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: e-service Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130139539

7.3.3) Ulica: ul. Kopaczewskiego 2

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-225

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 601232,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2024-11-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy