EZ.28.136.2024 Dostawa zatapiarki manualnej z osprzętem dla Zakładu Patomorfologii WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 221 000 Euro
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 722116-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-11-27
- Wartość
- 97 980 PLN
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292345599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
MARIAN SIEKIERSKIKonstantynów Łódzki, PL · lot LOT-0001
97 980 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.