„Modernizacja drogi gminnej nr 111009N Płoskinia-Tolkowiec”
GMINA PŁOSKINIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00589898
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00589898/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-12 14:17
- Lokalizacja
- Płoskinia, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6653fb4-2c12-4bac-be0c-d8433c8d0db8
- Identyfikator
- 5821623710
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00589898 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja drogi gminnej nr 111009N Płoskinia-Tolkowiec”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PŁOSKINIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Płoskinia 8
1.5.2.) Miejscowość: Płoskinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-526
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 556208600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ploskinia.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ploskinia-ug.bip-wm.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e6653fb4-2c12-4bac-be0c-d8433c8d0db81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja drogi gminnej nr 111009N Płoskinia-Tolkowiec”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6653fb4-2c12-4bac-be0c-d8433c8d0db8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00589898
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00555644
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SO-I.271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: " Modernizacja drogi gminnej nr 111009N Płoskinia-Tolkowiec ” o łącznej długości 3 360 mb. Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń i wykonanie modernizacji drogi gminnej na terenie Gminy Płoskinia w podanych miejscowościach i parametrach:
1) Miejscowość Płoskinia: realizacja zadania obejmuje odcinek długości 995 mb, szer. 4,5m:
• profilowanie istniejącej nawierzchni gruntowej,
• wykonanie warstwy konstrukcyjnej z kruszywa naturalnego uzyskanego ze skały litej gr. min. 10 cm, szerokość 4,5 m.
• ułożenie nawierzchni asfaltowej (3,5m masa asfaltowa SMA16 gr. 8 cm oraz pobocze 2 x 0,5 mieszanka optymalna gr. 8 cm).
2) Miejscowość Pielgrzymowo: realizacja zadania obejmuje odcinek długości około 100 mb, szerokość 4,5 m:
• profilowanie istniejącej nawierzchni gruntowej,
• prace związane z wykonaniem nowej geometrii skrzyżowania,
• wykonanie warstwy konstrukcyjnej z kruszywa naturalnego uzyskanego ze skały litej gr. min. 10 cm, szerokość 4,5 m.
• ułożenie nawierzchni asfaltowej (3,5m masa asfaltowa SMA16 gr.8 cm oraz pobocze 2 x 0,5 mieszanka optymalna gr. 8 cm).
3) Pielgrzymowo-Tolkowiec: realizacja zadania obejmuje odcinek długości 2395mb, szer. 4m:
• profilowanie istniejącej nawierzchni gruntowej,
• wykonanie nawierzchni z kruszywa naturalnego uzyskanego ze skały litej gr. min. 10 cm, szerokość 4,0 m.
Zadanie „Modernizacja drogi gminnej nr 111009N Płoskinia-Tolkowiec” należy wykonać wg formuły „zaprojektuj i wybuduj”
Zakres robót obejmuje m.in.:
1) wykonanie Dokumentacji Technicznej, STWiORB oraz niezbędnych pozwoleń, uzgodnień umożliwiających realizację zaprojektowanych i zatwierdzonych przez Zamawiającego robót, niezbędne nadzory w przypadku ich wystąpienia,
2) geodezyjne odtworzenie trasy,
3) geodezyjna inwentaryzacja powykonawczą,
4) profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
5) warstwa wyrównawcza z mieszanki niezwiązanej C90/3 i uziarnieniu 0/,31uzyskanej z kruszywa ze skały litej gr. 10 cm w miejscach opisanych w PFU.
6) warstwa masy asfaltowej zgodnie z opisem PFU.
7) uzupełnienie poboczy mieszanką optymalną gr. 8 cm,
Prace projektowe dla w/w zadania obejmują wykonanie:
- 1 egz. Projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas wykonywania robót,
- 1 egz. Przedmiaru robót sporządzonego w oparciu o Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie metod i podstaw sporządzenia kosztorysów inwestorskich ( Dz. U. 2021 poz. 2458) wraz z jego wersją w formie elektronicznej, umożliwiającej odczyt w programie kompatybilnym z Microsoft EXCEL,
- 2 egz. Dokumentacji Technicznej,
- 2 egz. Kosztorysów inwestorskich,
- 1 egz. Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
Sporządzona Dokumentacja musi spełniać obowiązujące przepisy i warunki techniczno – budowlane oraz być opracowana zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 11 września 2020r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego ( Dz. U. z 2020 r. poz. 1609).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2497621,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2497621,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2497621,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Tuga Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5780002890
7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 1
7.3.4) Miejscowość: Nowy Dwór Gdański
7.3.5) Kod pocztowy: 82-100
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2497621,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-068.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |