Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont pompowni nr 1 i śluz wałowych nr 1, 2 i 3 w miejscowości Pułtusk, pow. Pułtuski – Remont pompowni nr 1 w Pułtusku
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00590054
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00590054/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-12 14:42
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f79863b-a433-41ba-a071-7e3de84459d8
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00590054 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont pompowni nr 1 i śluz wałowych nr 1, 2 i 3 w miejscowości Pułtusk, pow. Pułtuski – Remont pompowni nr 1 w Pułtusku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.muszalska@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r20596,Wykonanie-robot-budowlanych-dla-zadania-pn-Remont-pompowni-nr-1-i-sluz-walowych-.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont pompowni nr 1 i śluz wałowych nr 1, 2 i 3 w miejscowości Pułtusk, pow. Pułtuski – Remont pompowni nr 1 w Pułtusku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f79863b-a433-41ba-a071-7e3de84459d8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00590054
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00225727/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.206 Remont pompowni nr 1 i śluz wałowych nr 1, 2 i 3 w miejscowości Pułtusk, pow. Pułtuski - Remont pompowni nr 1 w Pułtusku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00505969
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: W.ROZ.2710.54.2024/ZZD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont pompowni nr 1 i śluz wałowych nr 1,2 i 3 w miejscowości Pułtusk, pow. pułtuski-Remont pompowni nr 1 w Pułtusku”.
Zadanie realizowane jest na podstawie decyzji Wojewody Mazowieckiego nr 44/C/2016 z dnia 23.02.2016 r. znak WI-C.7840.3.2.2015.JP.
4.1.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, polegających na wykonaniu prac remontowych pompowni nr 1 w Pułtusku.
Zakres zamówienia obejmuje między innymi wykonanie następujących prac i czynności:
- wykonanie iniekcji podłoża pod częścią istniejącej pompowni oraz pod miejscem jej planowanej rozbudowy,
- częściowej rozbiórce części podziemnej istniejącej pompowni,
- rozbiórce pomostu dla obsługi krat oraz demontażu krat z pozostawieniem pali stalowych,
- wykonaniu robot polegających na rozbudowie wlotu do pompowni oraz przebudowie komór czerpnych w budynku pompowni, w celu dostosowania ich geometrii do wymagań nowych agregatów pompowych,
- zakupienie nowych pomp zatapialnych,
- budowie zadaszonej konstrukcji do oparcia nowych kart i zawieszenia czyszczarki krat,
- zakupie i montażu automatycznej czyszczarki krat,
- wykonanie stalowych ścian oporowych przy prawym brzegu kanału „A” – od strony wlotu do pompowni,
- wykonaniu podwyższenia brzegu w rejonie ścian jw.,
- wykonaniu umocnień brzegowych oraz dna od strony wlotu do pompowni,
- wykonaniu dojazdu do pompowni od strony ul. Nadwodnej
Wykonanie powyższych robót budowlanych jest zamówieniem podstawowym (gwarantowanym).
. Informacje o przedmiocie zamówienia, zakres prac związanych z realizacją zamówienia, warunki realizacji umowy określają m.in.:
- Załącznik nr 7 do SWZ: wzór umowy;
- Załącznik nr 8 do SWZ: opis przedmiotu zamówienia;
- Załącznik nr 9a do SWZ: przedmiar robót dla zamówienia podstawowego;
- Załącznik nr 9b do SWZ: przedmiar robót dla zamówienia objętego prawem opcji;
- Załącznik nr 10 do SWZ: dokumentacja projektowa opracowana przez BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW GOSPODARKI WODNEJ ROLNICTWA „ B I P R O M E L ” Spółka z o.o. ul. Instalatorów 9, 02-237 Warszawa. pn.: „Remont pompowni nr 1 i śluz wałowych nr 1, 2 i 3 w miejscowości Pułtusk, pow. pułtuski” tj.:
a) dokumentacja projektowa na którą składa się:
- Projekt Budowlany.
- Projekt wykonawczy część elektryczna
- Projekt wykonawczy część hydrotechniczno-budowlana
- Informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w procesie budowlanym,
- Projekt techniczny przyłącza wodociągowego i kanalizacyjnego do pompowni nr 1 w m. Pułtusk
- Przedmiar robót,
b) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
c) Opis przedmiotu zamówienia,;
Zamówienie należy wykonać zgodnie z SWZ i załącznikami do SWZ, w tym wyżej wymienionymi dokumentami. Wszystkie prace winny być zrealizowane, zgodnie z obowiązującymi przepisami, warunkami technicznymi i sztuką budowlaną oraz przepisami bhp i ppoż.
Wszystkie ewentualne nazwy urządzeń, wyrobów, surowców, technologii wykonania, odniesienia do norm, użyte w SWZ i jej załącznikach, są podane przykładowo i określają jedynie minimalne oczekiwane parametry jakościowe oraz wymagany standard. Zamawiający dopuszcza zastosowanie wyrobów równoważnych pod warunkiem spełniania przez nie parametrów równoważności, określonych w dokumentacji oraz specyfikacji wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45213250-0 - Roboty budowlane w zakresie przemysłowych obiektów budowlanych
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45232460-4 - Roboty sanitarne
45233140-2 - Roboty drogowe
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie w/w zamówienia publicznego, do godz. 10:00 dnia 3 października 2024 r. wyznaczonym przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia jako termin na złożenie oferty, nie wpłynęła żadna oferta. W konsekwencji powyższego unieważnienie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia stało się konieczne i jest uzasadnione.| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |