Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Krynice

GMINA KRYNICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00590176
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00590176/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-12 15:09
Lokalizacja
Krynice, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c8c8686-3a52-4544-b959-f4594cf71ff7
Identyfikator
9211987309
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychObsługa instalacji oświetlenia publicznegoWykonywanie badań

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ KOPERWarszawa, PL · lot 0
395 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00590176 z dnia 2024-11-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Krynice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRYNICE

1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Inwestycji, Rolnictwa i Ochrony Środowiska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368931

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1

1.5.2.) Miejscowość: Krynice

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-610

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugkrynice@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krynice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://krynice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Krynice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c8c8686-3a52-4544-b959-f4594cf71ff7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00590176

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031384/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Krynice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00493901

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres inwestycji obejmuje modernizację oświetlenia drogowego Gminy Krynice, na który składa się:
• uzgodnienie z lokalnym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego – PGE Dystrybucja S. A. Rejon Tomaszów Lubelski, przed rozpoczęciem instalacji oraz zawarcie umowy z OSD o współpracy przy modernizacji oświetlenia drogowego,
• demontaż 375 szt. istniejących opraw
• dostawa opraw oświetleniowych ulicznych LED, zgodnych ze złożoną ofertą, w miejsce prowadzenia prac instalacyjnych w ilości 375 szt, posiadających funkcjonalność zmiennego profilu mocy oraz indywidualnej zmiany profilu mocy i monitorowania stanu opraw z systemem sterowania i zarządzania oświetleniem w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, Poziom zaprogramowania zasilacza cyklu 24h dostarczanej oprawy winien uwzględniać zarówno wymogi normy oświetlenia ulic PN-EN 13201:2016 lub równoważnego systemu odniesienia jak również wymogi określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 r., w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz. U. nr 93/2007, poz. 623, z późn. zm.),
• instalację dostarczonych opraw oświetlenia zewnętrznego na wysięgnikach i słupach w ilości 375 szt.,
• montaż przewodów zasilających (oprawa - zabezpieczenie) o długości zależnej od wysokości słupa w przypadku słupów stalowych, a w przypadku słupów betonowych Gminy i PGE (przyłącze 4-metrowe) (w sumie 1508m)
• montaż zabezpieczeń:
- wkładka bezpiecznikowa 4A – 1 szt
- wkładka topikowa do bezpiecznika napowietrznego – 374 szt
• montaż bezpiecznika napowietrznego – 374 szt.
• montaż zacisków napowietrznych – 374 szt.
• montaż izolowanych złącz kablowych:
IZK-04-01 1bezp. – 1 szt
IZK-04-02 fazowe – 2 szt
IZK-04-03 zerowe – 1 szt
• wykonanie pomiarów mocy zainstalowanej oraz cosφ dla wszystkich zmodernizowanych obwodów oświetlenia,
• wykonanie dokumentacji powykonawczej.
UWAGA:
Dostarczone oprawy muszą:
− gwarantować możliwość zdalnego sterowania bez dodatkowej modyfikacji oprawy,
− posiadać łącznie certyfikaty: ENEC, ENEC+, ZD4i lub równoważne,
− spełniać minimalne parametry techniczno-użytkowe, jakimi powinny charakteryzować się oprawy wykonane w technologii LED określone w dokumentacji projektowej stanowiącej Załącznik Nr 1 do SWZ,
− Zamawiający wymaga użycia przez Wykonawcę nowych opraw wyprodukowanych na terenie Unii Europejskiej lub dopuszczonych do użycia na terenie Unii Europejskiej. W przypadku opraw wyprodukowanych poza terytorium UE Zamawiający wymaga przedstawienia odpowiednich, wymaganych w dokumentacji technicznej certyfikatów oraz parametrów techniczno-użytkowych.
− ze względu na efektywność operacyjną, zarządzania, ograniczenie kosztów oraz bezpieczeństwa obsługi pogwarancyjnej, wszystkie stosowane oprawy muszą pochodzić od jednego producenta pod rygorem odrzucenia oferty jako niezgodnej z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.

Informacje podane w niniejszym opisie przedmiotu zamówienia w razie odmiennych postanowień innych załączników SWZ należy traktować jako obowiązujące.

PONADTWO WYKONAWCA ZOBOWIĄZANY BĘDZIE DO ZAMONTOWANIA NA POSZCZEGÓLNYCH ZADANIACH 1 TABLICY INFOMACYJNYEJ 180x120 JEDNOSTRONNYCH ZGODNYCH Z WYTYCZNYMI Szczegółowych zasad i trybu udzielania dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

50232110-4 - Obsługa instalacji oświetlenia publicznego

71355200-3 - Wykonywanie badań

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 395800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 564324,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 395800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tom-net s.c. Dariusz Koper, Radosław Koper

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9211830507

7.3.3) Ulica: Matuszewska 20

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-876

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

a) Instal-net Buczek Mateusz ul. Chopina 11, 22-600 Tomaszów Lubelski NIP: 9212029846, CEIDG, telefon 508 286 006 email: mateusz@instal-net.pl - Przedstawiciel Mateusz Buczek w zakresie wymiany opraw ;
b) .W. RAV-SERV Rafał Nagaj ul. Słoneczna 28, 22-600 Tomaszów Lubelski NIP:9211990814, CEIDG telefon 533 885 555 p.w.rav.serv@gmail.com - Przedstawiciel Rafał Nagaj w zakresie wymiany opraw.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 395800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2024-11-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy