Przetarg nieograniczony na dostawę echokardiografu z funkcją echokardiografii przezprzełykowej na potrzeby SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama–Kościałkowskiego
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 733598-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-12-02
- Wartość
- 555 300 PLN
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5422513061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
GE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
555 300 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.