Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Ceranowie
Gmina Ceranow
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00590218
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00590218/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-12 15:24
- Lokalizacja
- Ceranów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7dea04da-5730-4f45-8bbe-95dd79ae4cc2
- Identyfikator
- 8231597203
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00590218 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Ceranowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ceranow
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582842
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ceranów 140
1.5.2.) Miejscowość: Ceranów
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-322
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 25 787 07 79
1.5.8.) Numer faksu: 25 787 09 54
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ceranow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ceranow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7dea04da-5730-4f45-8bbe-95dd79ae4cc21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Ceranowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7dea04da-5730-4f45-8bbe-95dd79ae4cc2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00590218
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00074833/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja budynku Szkoły w Ceranowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499783
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 658436,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane ”Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Ceranowie” -Remont klatki schodowej i korytarzy w Zespole Szkół w Ceranowie. W ramach konserwacji o charakterze technicznym, należy usunąć ze ścian wtórne nawarstwienia, wzmocnić strukturalnie osłabione elementy i zabezpieczyć je przed wpływem niekorzystnych warunków w ramach konserwacji o charakterze estetycznym należy dokonać miejscowych uzupełnień ubytków zgodnie z oryginałem. Wśród niezbędnych zadań, które należy wykonać w celu poprawienia stanu technicznego wnętrza dotyczy ścian i sufitów – jest naprawa rys i pęknięć. Na powierzchni ścian miejscami widoczne są rysy pęknięć strukturalnych, w wielu miejscach zaprawa tynkarska odspojona od powierzchni muru, miejscami odpada od podłoża. W strefie cokołowej i w licznych miejscach widoczne odspojenia od muru, uszkodzenia, spękania. Stan ten obniża estetykę wnętrza. Dodatkowo malowanie farbami olejnymi ścian di wysokości ok. 1,60 m. nie wpływa pozytywnie na odbiór wnętrza jaki obiektu zabytkowego. Usunięcie powłok istniejących i malowanie zgodne ze sztuką budowlaną i technologią dobraną pod kątem prawidłowych rozwiązań materiałowo-kolorystycznych poprawi stan techniczny i estetykę wnętrza. Narożniki ścian (wypukłe) z nakładkami drewnianymi (kątowniki) w kolorze białym. We wnękach drzwiowych wykonać nakładki (gładkie) z płyt HPL w kolorze białym.
Dodatkowo planuje się wykonanie okładzin na posadzkach korytarzy, spocznikach i biegach klatki schodowej z płytek – zgodnie z rysunkiem stanowiącym załącznik graficzny do opracowania. Renowacja powierzchni podłóg polegać będzie na: szlifowaniu powierzchni lastryka, odtłuszczaniu warstw posadzek, wyrównaniu powierzchni i jej zagruntowanie. Płytki należy ułożyć zgodnie z rysunkiem, kolorystykę i rodzaj płytek (oraz rysunek na płytkach dekoracyjnych) przed zamówieniem uzgodnić z MWKZ w Siedlcach. Wymiary płytek – zgodnie z rysunkiem. Każde zmiany uzgadniać jw. Cokoły z płyt HPL.
Planuje się wymianę instalacji elektrycznej w obrębie klatki schodowej oraz w holu głównym (główna rozdzielnia elektryczna) wraz z montażem dzwonka sterowanego elektronicznie (z wbudowanym zegarem).
Podczas prac remontowych należy wykonać wkucie instalacji c. o., elektrycznej i niskoprądowej na klatce schodowej. Należy zdemontować kraty z klatki schodowej. Na klatkach schodowych wymienić stolarkę okienną (w nawiązaniu do stolarki istniejącej) z szybami antywłamaniowymi (bezpiecznym – od strony wnętrza obiektu). Należy wykonać nowe balustrady na klatce schodowej oraz przegrodę na najwyższej kondygnacji.
Oprócz okładzin podłogi w obrębie klatki schodowej w postaci płytek, planuje się wymianę części warstw podłogi na korytarzach piętra pierwszego i drugiego. Po zerwaniu wykładzin PCV i desek podłogowych (niestabilnych i częściowo zniszczonych) należy ułożyć płty OSB impregnowane do granic NRO, które pozwolą uzyskać płaszczyzny wypoziomowane i stabilne. Na płytach ułożyć wykładziny z atestami przeznaczonymi dla placówek szkolnych. Wykładziny niepalne (NRO). Należy wykonać cyklinowanie podłogi w „Sali gimnastycznej” z olejowaniem oczyszczonej powierzchni. Opracowanie przewiduje wymianę drzwi wewnętrznych pomiędzy „salą gimnastyczną” a 5 pomieszczeniami przyległymi. Na klatkach schodowych wykonać oświetlenie LED.
Zamawiający posiada prawomocną decyzję Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków udzielająca pozwolenia na prowadzenie robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 658436,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 689165,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 658436,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Księżopolski Jacek Przedsiębiorstwo Budowlane Księżopolski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8231599969
7.3.3) Ulica: Ks. Bosco 39
7.3.4) Miejscowość: Sokołów Podlaski
7.3.5) Kod pocztowy: 08-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 658436,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |