Przygotowywanie oraz dostarczanie wyżywienia dla uczestników projektu „ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II”

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁĘCZYCY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00590248
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00590248/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-12 15:38
Lokalizacja
Łęczyca, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-81e04be4-763c-4c39-b1d5-b9d25d2fe8bb
Identyfikator
7751633057
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00590248 z dnia 2024-11-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowywanie oraz dostarczanie wyżywienia dla uczestników projektu „ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁĘCZYCY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004730735

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ozorkowska 8

1.5.2.) Miejscowość: Łęczyca

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 024 721 23 71

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mopsleczyca.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopsleczyca.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-81e04be4-763c-4c39-b1d5-b9d25d2fe8bb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowywanie oraz dostarczanie wyżywienia dla uczestników projektu „ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81e04be4-763c-4c39-b1d5-b9d25d2fe8bb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00590248

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00439265/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Przygotowywanie oraz dostarczanie wyżywienia dla uczestników projektu „ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

pn. „ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II”. współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet FELD.07 „Fundusze europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem”, Działanie FELD.07.09 „Usługi społeczne i zdrowotne”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00556367

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MOPS.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowywanie oraz dostarczanie wyżywienia dla uczestników projektu dla uczestników projektu pn. „ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II”.
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet FELD.07 „Fundusze europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem”, Działanie FELD.07.09 „Usługi społeczne i zdrowotne”.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:

Przygotowywanie oraz dostarczanie wyżywienia dla uczestników projektu pn. „ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II”.

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest przygotowywanie oraz dostarczanie wyżywienia dla uczestników projektu Zamawiający przewiduje, iż z posiłków będzie korzystać średnio 30 osób dziennie.

Miejsce realizacji zamówienia:
Zakres usług objętych zamówieniem obejmuje przygotowywanie zestawu posiłków w formie dwudaniowego obiadu dla maksymalnie 30 uczestników projektu pn. „ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II” bezpośrednio do miejsca zamieszkania uczestników projektu.
Wykonawca jest zobowiązany do świadczenia usługi w sposób ciągły.
Posiłki będą dowożone 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA STANOWI ZAŁACZNIK NR 6 DO SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu ogłoszonym w BZP pod nr 2024/BZP 00556367/01 z dnia 2024-10-21, do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 31.10.2024 r. do godz. 12:00, wpłynęła 1 oferta.
Przed otwarciem ofert Zamawiający, działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postepowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 862 560,00 PLN brutto.
Z uwagi na fakt, że oferta z najniższą ceną ( brutto: 1 060 200,00 PLN ) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-11-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi