Dostawa, instalacja i uruchomienie stanowiska do badania alternatorów z falownikiem 12/24V z modułem do rozruszników z zad. inwes. pn. Przebudowa, rozbudowa oraz dostosowanie ppoż. budynku E

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00590301
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00590301/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-12 16:08
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d4b090c-d3fd-4926-9b6c-71acd21c3895
Identyfikator
6750002118
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura kontrolna i badawczaSprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00590301 z dnia 2024-11-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, instalacja i uruchomienie stanowiska do badania alternatorów z falownikiem 12/24V z modułem do rozruszników z zad. inwes. pn. Przebudowa, rozbudowa oraz dostosowanie ppoż. budynku E

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001815

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Adama Mickiewicza 21

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-120

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 532 821 962

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wioletta.kubica@urk.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://urk.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/urk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa, instalacja i uruchomienie stanowiska do badania alternatorów z falownikiem 12/24V z modułem do rozruszników z zad. inwes. pn. Przebudowa, rozbudowa oraz dostosowanie ppoż. budynku E

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d4b090c-d3fd-4926-9b6c-71acd21c3895

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00590301

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560715

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZiK-DZP.2921.85.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 41579,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Stanowisko badania alternatorów przeznaczone do pomiaru i obserwacji zmian parametrów alternatorów o napięciu nominalnym 12V i 24V w funkcji obrotów i obciążenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

- na podstawie art. 226 ust.1 pkt. 5 ustawy Pzp odrzucił ofertę Wykonawcy, Megamaszyny Rafał Pajek, 47-175 Spórok, Guznera 55, ponieważ jest niezgodna z warunkami zamówienia.
- działając na podstawie art. 255 ust.2 ustawy Pzp o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego nr DZP-291-85.2024 pn. Dostawa, instalacja i uruchomienie stanowiska do badania alternatorów z falownikiem 12/24V z modułem do rozruszników realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa, rozbudowa oraz dostosowanie ppoż. budynku E", ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-11-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy