Budowa ul. Stary Gościniec – opracowanie dokumentacji projektowej
Zarząd Dróg Miasta Krakowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00590490
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00590490/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-13 07:45
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ebc1c502-1347-432f-8749-3f81575ccb40
- Identyfikator
- 6792597429
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00590490 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Budowa ul. Stary Gościniec – opracowanie dokumentacji projektowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miasta Krakowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357116163
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Centralna 53
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-586
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: (12) 616 74 16
1.5.8.) Numer faksu: (12) 616 74 17
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdmk.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdmk.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdmk.krakow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ul. Stary Gościniec – opracowanie dokumentacji projektowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebc1c502-1347-432f-8749-3f81575ccb40
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00590490
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053092/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.33 Budowa ul. Stary Gościniec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519396
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 19/IX/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej dla rozbudowy ul. Stary Gościniec w Krakowie,
b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów:
- PPU, tj. załącznik nr 2 do SWZ,
- Zakres rzeczowy z załącznikami, tj. załącznik nr 8 do SWZ,
- Warunków technicznych, tj. załącznik nr 9 do SWZ,
c) Wykonawca zobowiązany jest udzielić: minimum 24 miesiące, maksymalnie 36 miesięcy gwarancji jakości na przedmiot umowy (Oferty zawierające okres gwarancji krótszy niż 24 miesiące, zostaną odrzucone),
d) Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest realizować przedmiot zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi w
ustawie z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1289).
e) Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób
wykonujących czynności związane z realizacją zamówienia.
f) Termin wykonania zamówienia: 13 miesięcy, przy czym:
1) ETAP 1, tj. opracowanie i pozyskanie uzgodnienia rozwiązań projektowych w zakresie wszystkich branż wraz z pisemnym potwierdzeniem przez organ architektoniczno-budowlany wszczęcia postępowania o wydanie decyzji ZRiD a także wnioskiem o wydanie ww. decyzji w terminie 8 miesięcy od zawarcia umowy,
2) ETAP 2, tj. uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu decyzji ZRiD wraz z kompletną dokumentacją projektowo-kosztorysową zgodnie z zakresem w terminie 3 miesięcy od zakończenia Etapu 1,
3) ETAP 3, tj. uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu ostatecznej decyzji ZRiD wraz z kompletną dokumentacją projektowo-kosztorysową zgodnie z zakresem rzeczowym uwzględniającej zmiany, jeżeli nastąpiły na etapie wydawania decyzji w postępowaniach odwoławczych, w terminie 2 miesięcy od zakończenia etapu 2.
g) Informacje dotyczące przeprowadzenia przez wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp:
Zamawiający nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej oraz sprawdzeniu przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożona oferta z najniższą ceną (233 700,00 zł) przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczy na sfinansowanie zamówienia (200 000,00 zł). Zamawiający nie mógł zwiększyć kwoty do ceny najniższej oferty. W związku z tym, postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 415125,00 PLN
| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |