Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 221 000 Euro na dostawę systemu mikroskopii wirtualnej - skaner preparatów mikroskopowych z integracją z systemem wewnątrzlaboratoryjnym dla Zakładu Patomorfologii Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 746893-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-12-06
- Wartość
- 1 532 466 PLN
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292345599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
'KAWA.SKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZalesie Górne, PL · lot LOT-0001
1 532 466 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.