Zakup ładowarki teleskopowej w formie leasingu operacyjnego
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Trzebnica - Ergo Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00590813
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00590813/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-13 09:16
- Lokalizacja
- Trzebnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4fee09e9-a6ed-4bd2-a6d8-42f7ee61f334
- Identyfikator
- 9151788769
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00590813 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup ładowarki teleskopowej w formie leasingu operacyjnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Trzebnica - Ergo Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021793317
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Milicka 23
1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ergo.trzebnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ergo.trzebnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10080521.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup ładowarki teleskopowej w formie leasingu operacyjnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fee09e9-a6ed-4bd2-a6d8-42f7ee61f334
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00590813
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573253
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GZGK.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa - zakup na podstawie umowy leasingu operacyjnego z opcją wykupu, fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”.
2. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy (rok produkcji 2023 lub 2024), nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, nieużywany do celów demonstracyjnych. Nie był również wcześniej rekondycjonowany. Przedmiot zamówienia musi być kompletny i po dostarczeniu gotowy do pracy zgodnie z przeznaczeniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144710-8 - Ładowarki jezdne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66114000-2 - Usługi leasingu finansowego
66110000-4 - Usługi bankowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie wpłynęła żadna oferta.| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |