„Wymiana tynków w chałupie ze Strzemieszyc GPE-2225”

Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00591100
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00591100/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-13 10:16
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7477fbb5-1c29-474d-a488-387ca3cdf6ef
Identyfikator
6272377905
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi impregnacji drewna

Wykonawcy

1 przyznane

SUDVID GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL · lot 0
160 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00591100 z dnia 2024-11-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wymiana tynków w chałupie ze Strzemieszyc GPE-2225”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278623

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 25

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 242 07 18

1.5.8.) Numer faksu: 32 241 55 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muzeumgpe-chorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumgpe-chorzow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wymiana tynków w chałupie ze Strzemieszyc GPE-2225”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7477fbb5-1c29-474d-a488-387ca3cdf6ef

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591100

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049215/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Wymiana tynków w chałupie ze Strzemieszyc GPE-2225

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy PZP Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty. Uzasadnienie faktyczne: nie wpłynęła żadna oferta

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: DOZ.331.9.2024

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOZ.331.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 113457,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienie jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie tynków oraz impregnacji zewnętrznej chałupy za Strzemieszyc, nr inwentarzowy GPE-2225.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

77220000-8 - Usługi impregnacji drewna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 160000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 160000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 160000 PLN

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SUDVID-GROUP SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8161716050

7.3.3) Ulica: Mała 18/2

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-202

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 160000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2024-11-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane