Kompleksowe, zimowe oczyszczanie dróg, chodników, ścieżek rowerowych oraz parkingów na terenie gminy Luzino.

GMINA LUZINO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00591118
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00591118/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-13 10:20
Lokalizacja
Luzino, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6512a963-3615-4407-a9db-74a96e58dbfc
Identyfikator
5882082059
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

2 przyznane

DARIUSZ GROTHZelewo, PL · lot 0
284 742 PLN
JÓZEF FORMELALuzino, PL · lot 1
703 360,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00591118 z dnia 2024-11-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe, zimowe oczyszczanie dróg, chodników, ścieżek rowerowych oraz parkingów na terenie gminy Luzino.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUZINO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675340

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ofiar Stutthofu 11

1.5.2.) Miejscowość: Luzino

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-242

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 58 678 20 68

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_aw@luzino.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-luzino

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/998678

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe, zimowe oczyszczanie dróg, chodników, ścieżek rowerowych oraz parkingów na terenie gminy Luzino.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6512a963-3615-4407-a9db-74a96e58dbfc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591118

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057916/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg, chodników, ścieżek rowerowych i parkingów na terenie gminy Luzino

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00556869

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług zimowego oczyszczania odpowiednio: dróg, chodników, ścieżek rowerowych oraz parkingów i innych miejsc wskazanych na terenie Gminy Luzino.
Wykonawca, podejmujący się świadczenia przedmiotowych usług, przejmuje na siebie obowiązek likwidacji skutków zimy, żywiołu śnieżnego i skutków obniżonej temperatury. Część nr 1 zamówienia - Część północna terenu gminy Luzino.
Część północna, terenu gminy Luzino, obejmuje miejscowości: Zielnowo, Zelewo Kochanowo i Kębłowo do drogi wojewódzkiej nr 468.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz wymagania jakościowe, odnoszące się do, co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, odpowiednio do części zamówienia, a także sposób i technika wykonania prac związanych z realizacją przedmiotu zamówienia określone zostały w załączniku nr 2a do niniejszej SWZ, pod nazwą: Szczegółowy opis zasad prowadzenia działań oraz organizacji zimowego oczyszczania dróg, chodników i innych miejsc wskazanych przez Zamawiającego na terenie gminy Luzino – część północna.
Długości dróg, chodników oraz powierzchnie parkingów, placów, o których mowa w załączniku nr 2a do niniejszej SWZ są ilościami orientacyjnymi, przedstawionymi w celu przygotowania oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany tych ilości, co nie może stanowić podstawy do odstąpienia przez Wykonawcę od umowy i nie powoduje żadnych roszczeń Wykonawcy wobec Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu, nie więcej niż o 10 %.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 290015,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług zimowego oczyszczania odpowiednio: dróg, chodników, ścieżek rowerowych oraz parkingów i innych miejsc wskazanych na terenie Gminy Luzino.
Wykonawca, podejmujący się świadczenia przedmiotowych usług, przejmuje na siebie obowiązek likwidacji skutków zimy, żywiołu śnieżnego i skutków obniżonej temperatury.
Część nr 2 zamówienia - Część południowa terenu gminy Luzino.
Część południowa, terenu gminy Luzino, obejmuje miejscowości: Tępcz, Wyszecino, Barłomino, Milwino, Sychowo, Dąbrówkę, Robakowo, Luzino i Kębłowo od strony miejscowości Luzino do drogi wojewódzkiej nr 468.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz wymagania jakościowe, odnoszące się do, co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, odpowiednio do części zamówienia, a także sposób i technika wykonania prac związanych z realizacją przedmiotu zamówienia określone zostały w załączniku nr 2b do niniejszej SWZ, pod nazwą: Szczegółowy opis zasad prowadzenia działań oraz organizacji zimowego oczyszczania dróg, chodników, ścieżek rowerowych oraz parkingów i innych miejsc wskazanych przez Zamawiającego na terenie gminy Luzino – część południowa.
Długości dróg, chodników, ścieżek rowerowych oraz powierzchnie parkingów, placów, o których mowa w załączniku nr 2b do niniejszej SWZ są ilościami orientacyjnymi, przedstawionymi w celu przygotowania oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany tych ilości, co nie może stanowić podstawy do odstąpienia przez Wykonawcę od umowy i nie powoduje żadnych roszczeń Wykonawcy wobec Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu, nie więcej niż o 10 %.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 717376,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 284742,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 284742,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 284742,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eko Gromada Dariusz groth

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882308084

7.3.3) Ulica: Wiśniowa 3

7.3.4) Miejscowość: Zelewo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-252

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 284742,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-03-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 703360,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 703360,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 703360,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Ciężarowy Roboty Ziemne Jóżef Formela

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881518810

7.3.3) Ulica: Łąkowa 49

7.3.4) Miejscowość: Luzino

7.3.5) Kod pocztowy: 84-242

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 703360,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-03-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi