SZP/242-214/2024 Remont instalacji wody lodowej w budynku F-13 Politechniki Wrocławskiej zlokalizowanego przy ul. Czerwonego Krzyża 2 we Wrocławiu
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00591139
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00591139/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-13 10:25
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6dd51e3c-f738-4f11-a1e5-b64e3ca4b6c6
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00591139 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SZP/242-214/2024 Remont instalacji wody lodowej w budynku F-13 Politechniki Wrocławskiej zlokalizowanego przy ul. Czerwonego Krzyża 2
we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ewa.modlinger@pwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6dd51e3c-f738-4f11-a1e5-b64e3ca4b6c61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SZP/242-214/2024 Remont instalacji wody lodowej w budynku F-13 Politechniki Wrocławskiej zlokalizowanego przy ul. Czerwonego Krzyża 2we Wrocławiu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6dd51e3c-f738-4f11-a1e5-b64e3ca4b6c6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591139
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008019/57/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.41 Remont instalacji wody lodowej w bud.F13 Politechniki Wrocławskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552769
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP/242-214/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 252890,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana: Remont instalacji wody lodowej w budynku F-13 Politechniki Wrocławskiej zlokalizowanego przy ul. Czerwonego Krzyża 2 we Wrocławiu
2. Zrealizowanie przedmiotu umowy oznacza: pełen zakres robót budowlano-montażowych, robót rozbiórkowych, robót demontażowych i montażowych oraz usług budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową Załącznik nr 3 do SWZ – Dokumentacja projektowa (OPZ). Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy - Załącznik nr 2 do SWZ.
Uwaga: dokumentacja nie zawiera przedmiarów robót; wycenę należy oprzeć na dokumentacji.
3. Wykonawca zobowiązuje się wykonać roboty jw. zgodnie z dokumentacją projektową, niniejszą umową, obowiązującymi przepisami, warunkami technicznymi, wydanymi uzgodnieniami i normami.
4. Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
− 45351000-2 – Mechaniczne instalacje inżynieryjne
− 45232460-4 – Roboty sanitarne
− 44164100-8 – Okładziny rurowe
− 44162000-3 – Instalacje rurowe
− 42500000-1 - Urządzenia chłodzące i wentylacyjne
− 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena złożonej oferty przekracza kwotę przeznaczoną na zamówienie, Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |