Przetarg nieograniczony
Centralny Ośrodek Sportu, Instytucja Gospodarki Budżetowej, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma z siedzibą we Władysławowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 770320-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-12-17
- Wartość
- 341 640 PLN
- Lokalizacja
- Władysławowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Elektryczność
Wykonawcy
1 przyznane
ELEKTRA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot LOT-0001
341 640 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.