Wykonanie audytów w Starostwie Powiatowym i jednostkach organizacyjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Powiat Wadowicki” współfinansowanego z Konkursu Grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
Powiat Wadowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00591184
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00591184/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-13 10:35
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c086c2a-90c9-4c5e-bbeb-51dd9cd21101
- Identyfikator
- 5512129478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00591184 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie audytów w Starostwie Powiatowym i jednostkach organizacyjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Powiat Wadowicki” współfinansowanego z Konkursu Grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c086c2a-90c9-4c5e-bbeb-51dd9cd211011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie audytów w Starostwie Powiatowym i jednostkach organizacyjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Powiat Wadowicki” współfinansowanego z Konkursu Grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c086c2a-90c9-4c5e-bbeb-51dd9cd21101
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591184
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021472/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Przeprowadzenie audytu "zerowego", audytu dok. Polityki Bezpieczeństwa Informacjiw Starostwie Powiatowym i jednostkach organizacyjnych w zakresie cyberbezpieczeństwa i aktualizacja polityk i procedur
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach FUNDUSZY EUROPEJSKICH NA ROZWÓJ CYFROWY 2021-2027 (FERC) „Cyberbezpieczny Samorząd”, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2.- Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa..2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564072
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.47.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 66000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie audytów w Starostwie Powiatowym i jednostkach organizacyjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Powiat Wadowicki” współfinansowanego z Konkursu Grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027.”
4.5.3.) Główny kod CPV: 72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79212000-3 - Usługi audytu
73431000-2 - Testy i ocena sprzętu bezpieczeństwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważnienie na podstawie art. 255 pkt. 2) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, ze zm.), który mówi, że Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.UZASANIENIE
W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta Wykonawcy Volvox Consulting Bartłomiej Czauderna, ul. Szczyrkowska 8, 43-360 Bystra podlegająca odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 1320 z późn. zm) treść oferty jest niezgodna z przepisami ustawy.
| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |