„Dzierżawa oznakowanych palet wraz z kompleksową obsługą dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. w Krynicy-Zdroju ul. Nowotarskiego 9/4”.
"UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW" SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00591204
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00591204/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-13 10:39
- Lokalizacja
- Krynica-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-13b5817e-69c9-40d5-afc2-5fd6e5989378
- Identyfikator
- 7340010604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00591204 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dzierżawa oznakowanych palet wraz z kompleksową obsługą dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. w Krynicy-Zdroju ul. Nowotarskiego 9/4”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW" SPÓŁKA AKCYJNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491900275
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja inż. Nowotarskiego 9 lokal 4
1.5.2.) Miejscowość: Krynica-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-380
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kryniczanka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dzierżawa oznakowanych palet wraz z kompleksową obsługą dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. w Krynicy-Zdroju ul. Nowotarskiego 9/4”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13b5817e-69c9-40d5-afc2-5fd6e5989378
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591204
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00272362/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Dzierżawa oznakowanych palet wraz z kompleksową obsługą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546656
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
CHEP Polska Sp. z o.o. utrzymuje kontakty handlowe z wszystkimi sieciami handlowymi oraz większością hurtowników współpracujących z Zamawiającym. Dzięki temu może zaoferować kompleksową obsługę palet polegającą na dostawie, odbiorze od klientów Zamawiającego, naprawie, utylizacji oraz wymianie. Wprowadzenie tego typu usługi pozwala na scedowanie na CHEP Polska Sp. z o.o. całej gospodarki paletowej tj. zakupu palet, przechowywania, weryfikacji, odbiorze i transporcie od klientów Spółki oraz naprawie i utylizacji, co pozwoli na wyeliminowanie strat palet. Palety CHEP Polska Sp. z o.o. są charakterystyczne ze względu na kolor, dzięki czemu można uniknąć pomylenia palet z pozostałymi, które są w obiegu
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-271-28/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dzierżawa oznakowanych palet wraz z kompleksową obsługą .Przewidywana ilość dzierżawionych palet w skali roku – około
22 000 sztuk
4.5.3.) Główny kod CPV: 98390000-3 - Inne usługi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CHEP Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 526-24-52-384
7.3.3) Ulica: ul. Domaniewskiego 48
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-672
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 306366,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |