ZP.271.12.2024 Budowa zbiornika retencyjnego wód opadowych i roztopowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Pruszczu

GMINA PRUSZCZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00591210
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00591210/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-13 10:40
Lokalizacja
Pruszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6295d69d-bcd6-4eea-a783-83d16ac3925e
Identyfikator
5591241441
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00591210 z dnia 2024-11-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZP.271.12.2024 Budowa zbiornika retencyjnego wód opadowych i roztopowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Pruszczu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRUSZCZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 33

1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-120

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: 525624323

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pruszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruszcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6295d69d-bcd6-4eea-a783-83d16ac3925e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZP.271.12.2024 Budowa zbiornika retencyjnego wód opadowych i roztopowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Pruszczu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6295d69d-bcd6-4eea-a783-83d16ac3925e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591210

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013395/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa zbiornika retencyjnego wód opadowych i roztopowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Pruszczu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

W ramach operacji typu „Zarządzanie zasobami wodnymi”, w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00511849

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 384387,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zadania inwestycyjnego jest budowa zbiornika retencyjnego wód opadowych wraz z przebudową istniejącej kanalizacji deszczowej w rejonie ul. Sportowej w Pruszczu, dz. Nr 31/6, 307, 308, 290 obręb 0018 Pruszcz. Roboty sanitarne będą polegały na:
1. budowie zbiornika retencyjnego o objętości: Vret =452,1 m3
a) szczelny zbiornik retencyjny otwarty o wymiarach: wysokość całkowita zbiornika 1,9m, wysokość zbiornika z założonym maksymalnym poziomy wody w zbiorniku 1,1m, wymiary podstawy zbiornika: długość od dz. nr 288 L₁=44,3m szerokość od dz. nr 9/38 L₂=13,9m; długość od strony stadionu L₃=32,81 m i L₄=10,6m; szerokość od strony stadionu L₅=2,5 wymiary górnej krawędzi zbiornika: długość od dz. nr 288 L₁=49,7m szerokość od dz. nr 9/38 L₂=19,6m; długość od strony stadionu L₃=35,7 m i L₄=13,4m; szerokość od strony stadionu L₅=6,4m, wkonanie rozkopów, odwóz nadmiaru ziemi z wyporu,
b) budowie wylotów kanalizacji deszczowej Ø500mm (1 szt.), Ø200mm (1 szt.)

2. Infrastruktura towarzysząca :
- budowie kanalizacji deszczowej 500mm (197,1 mb) , 200mm (4 mb)
- studni kanalizacyjnych Ø1200mm (6 szt.), Ø1000mm ( 1 szt.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 279210,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 733319,24 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie zostanie powtórzone, o wszczęciu postępowania dotyczącego tego samego przedmiotu zamówienia lub obejmującego ten sam przedmiot zamówienia, Wykonawcy zostaną poinformowani odrębnym pismem
2024-11-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane