Dostawa pomocy dydaktycznych do Szkoły Podstawowej w Brojcach
SZKOŁA PODSTAWOWA W BROJCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00591241
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00591241/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-13 10:47
- Lokalizacja
- Brojce, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-784d3517-c4c6-4f10-a712-ba77afc69a15
- Identyfikator
- 8571842038
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00591241 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pomocy dydaktycznych do Szkoły Podstawowej w Brojcach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA W BROJCACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000697337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Długa 19
1.5.2.) Miejscowość: Brojce
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-304
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp.brojce@brojce.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spbrojce.szkolnastrona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/brojce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa pomocy dydaktycznych do Szkoły Podstawowej w Brojcach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-784d3517-c4c6-4f10-a712-ba77afc69a15
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591241
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00460518/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa pomocy dydaktycznych do Szkoły Podstawowej w Brojcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Realizacja zamówienia jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach FEPZ lata 2021-2027, Priorytet VI: Działanie 6.9 Edukacja ogólna, pn. „Zielona i cyfrowa Szkoła Podstawowa - rozwój edukacji w Gminie Brojce”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564032
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 93200 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych do Szkoły Podstawowej w Brojcach ul. Długa 19 72-304 Brojce zgodnie z załącznikiem nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, w związku z realizacją projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach FEPZ lata 2021-2027, Priorytet VI, Działanie 6.9 Edukacja ogólna, pn. „Zielona i cyfrowa Szkoła Podstawowa - rozwój edukacji w Gminie Brojce”.
2. Dostarczone urządzenia muszą zostać rozładowane i w przypadku gdy to jest uzasadnione zamontowane w miejscu dostawy oraz we wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeniach (budynek szkoły jest trójkondygnacyjny – zawiera piwnicę, parter i 1 piętro). Wykonawca winien dostarczyć pomoce gotowe do użytkowania od pierwszego dnia po dostawie i po podpisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego. Wykonawca odpowiedzialny będzie za uprzątnięcie miejsca instalacji/montażu pomocy wymagających podjęcia takich czynności i dostarczonych pomocy oraz za zabranie z miejsca dostawy wszystkich opakowań ochronnych, elementów zabezpieczających, montażowych i środków transportu.
3. Dostarczone pomoce muszą spełniać wymogi wskazane w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2020 r. poz. 1604 ze zm.), a także w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki zmieniające rozporządzenie w sprawie podstawowych warunków niezbędnych do realizacji przez szkoły i nauczycieli zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych oraz programów nauczania (Dz. U. z 2022 r. poz. 2811 ze zm.) oraz być zgodne z polskimi normami.
4. Do każdej zaoferowanej w ofercie pomocy należy dołączyć krótki opis lub kartę techniczną pozwalającą na identyfikację jego parametrów w celu sprawdzenia jego zgodności z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162000-5 - Pomoce naukowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77753,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98452,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77753,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TESORA MARZENA PACZYŃSKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5471958484
7.3.3) Ulica: Kasztanowa 5
7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała
7.3.5) Kod pocztowy: 43-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77753,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |