Zakup samochodu na potrzeby Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu
Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00591288
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00591288/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-13 10:56
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eef14bdb-e6fa-42db-b236-6ee173a2d7df
- Identyfikator
- 8971560556
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00591288 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu na potrzeby Prokuratury Okręgowej
we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000431
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podwale 30
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-950
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: beata.kielczyk@prokuratura.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/po-wroclaw
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eef14bdb-e6fa-42db-b236-6ee173a2d7df1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu na potrzeby Prokuratury Okręgowejwe Wrocławiu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eef14bdb-e6fa-42db-b236-6ee173a2d7df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591288
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00252134/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa samochodu hybrydowego na potrzeby Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00576924
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3047-7.261.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu dla Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.
1. Zamawiający wymaga zaoferowania samochodu fabrycznie nowego, wyprodukowanego w 2024 r., pełnowartościowego, technicznie sprawnego, nieobciążonego prawami osób lub podmiotów trzecich, wolnego od wad fizycznych.
2. Oferowany pojazd musi:
1) pochodzić z oficjalnego, autoryzowanego kanału dystrybucji producenta samochodu;
2) spełniać wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych, w tym warunki techniczne wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r . Prawo o ruchu drogowym (Dz. U.2024.1251 t.j.) oraz z aktów wykonawczych do tej ustawy;
3) posiadać homologację, wystawioną zgodnie z art. 70d ustawy Prawo o ruchu drogowym
4) spełniać wymogi – minimum dyrektywy CEE EURO 6 w zakresie emisji zanieczyszczeń, tlenków azotu, cząstek stałych oraz węglowodorów
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono (…) żadnej oferty.Termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu wyznaczono na dzień 13.11.2024 r., godz. 09:00. W wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |