Budowa infrastruktury turystyczno-edukacyjnej na ternie leśnictwa Złomy - III postępowanie
Nadleśnictwo Narol
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00591448
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00591448/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-13 11:33
- Lokalizacja
- Narol, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-240d070e-0dbc-4293-8e5e-edbb83ad7d24
- Identyfikator
- 7930002244
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00591448 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury turystyczno-edukacyjnej na ternie leśnictwa Złomy - III postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Narol
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650016727
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohaterów Września 1939 r. nr 38
1.5.2.) Miejscowość: Narol
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-610
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: narol@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_krosno/nadl_narol/zamowienia_publiczne
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_narol1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa infrastruktury turystyczno-edukacyjnej na ternie leśnictwa Złomy - III postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-240d070e-0dbc-4293-8e5e-edbb83ad7d24
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591448
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00482250/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa infrastruktury turystyczno-edukacyjnej na terenie leśnictwa Złomy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562778
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Budowa infrastruktury turystyczno – edukacyjnej na terenie leśnictwa Złomy, ścieżce przyrodniczo – edukacyjnej „Kobyle Jezioro” w rezerwacie „Źródła Tanwi” – działka o nr ewid. 640, 646 w obrębie geod. Huta Złomy.
2) Zakres projektowy infrastruktury turystyczno – edukacyjnej przedstawia dokumentacja projektowa zgłoszenia wraz z przedmiarem robót. Budowa powinna odbywać się zgodnie z wymaganiami określonymi Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz dokumentacją projektową składającą się z następujących części:
• Projekt techniczny;
• Specyfikacja Techniczna,
• Przedmiar robót;
• Informacja BIOZ;
3) Zakres robót budowlanych obejmuje wykonanie następujących elementów infrastruktury:
a) Kładki na trasie ścieżki o następujących parametrach:
• Długość w następujących odcinkach: 70,00 m, 65,00 m, 27,00 m,
• Szerokość kładek: 1,50 m,
• Wysokość nad poziomem terenu: ~0,45 m,
b) Pomostu:
• Długość w następujących odcinkach: 15,00 m, 5,00 m,
• Szerokość: 1,66 m,
• Powierzchnia zabudowy: 33,20 m2,
• Wysokość nad poziomem terenu: ~0,65 m
c) Podejścia pod wzniesienie obejmujące stopnie i barierki zabezpieczające:
• Długość w następujących odcinkach: 26,00 m, 12,00 m,
4) W zakresie robót dotyczących wykonania infrastruktury turystyczno – edukacyjnej należy ująć w zakresie robót budowlanych do wykonania rozbiórkę istniejącego pomostu o długości 15,00 m i szerokości 1,50 m i kładki na odcinku 11,00 m o szerokości 1,50 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznegow wyznaczonym terminie składania ofert tj. 08.11.2024r. do godz. 09:00
nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |