Wykonanie przebudowy dróg gminnych na terenie Gminy Wilczyn
GMINA WILCZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00591586
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00591586/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-13 11:53
- Lokalizacja
- Wilczyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b0afadb-66ab-4e07-98c4-4f4da6845cfe
- Identyfikator
- 6652741530
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00591586 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie przebudowy dróg gminnych na terenie Gminy Wilczyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WILCZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019349
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Strzelińska 12D
1.5.2.) Miejscowość: Wilczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-550
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632683032
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wilczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wilczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9508931.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie przebudowy dróg gminnych na terenie Gminy Wilczyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b0afadb-66ab-4e07-98c4-4f4da6845cfe
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591586
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051987/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wykonanie przebudowy dróg gminnych na terenie Gminy Wilczyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408826
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGO.271.5.2024.BZP.BK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację zadania inwestycyjnego pn. Wykonanie przebudowy dróg gminnych na terenie Gminy Wilczyn.
Zadanie obejmuje m.in.: ułożenie nowej nawierzchni dróg gminnych na terenie gminy, wykonanie wzmocnionych kruszywem poboczy dróg, realizację kanalizacji deszczowej i sanitarnej, wykonanie utwardzeń terenów. W ramach inwestycji nastąpi:
1) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Biela,
2) Przebudowa drogi w gminnej miejscowości Cegielnia,
3) Przebudowa drogi gminnej Gogolina-Parcele - Góry-Kolonia,
4) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kaliska,
5) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kownaty-Kolonia,
6) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Ościsłowo,
7) Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Wilczyn (ul. Cicha),
8) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wilczogóra: ul. Krótka,
9) Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Wilczogóra: ul. Słonecznikowa i Kasztanowa,
10) Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Wilczogóra: ul. Fiołkowa, Irysowa, Liliowa, Krokusowa, Goździkowa, Konwaliowa i Makowa,
11) Budowa kanalizacji deszczowej w miejscowości Wilczogóra,
12) Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wilczyn: ul. Klonowa,
13) Utwardzenie terenu przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Wiśniewa,
14) Wykonanie nowej nawierzchni utwardzonej przy budynku Ośrodku Zdrowia w miejscowości Wilczyn,
15) Wykonanie nowej nawierzchni utwardzonej przy budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej w miejscowości Wilczogóra;
Celem zadania jest poprawa: warunków użytkowania dróg, stanu technicznego dróg, bezpieczeństwa i podniesienie poziomu estetyki otoczenia mieszkańców. Nowe nawierzchnie asfaltowe dróg wpłyną również na sprawniejszy przejazd np. autobusów szkolnych i służb ratowniczych (straż pożarna, pogotowie ratunkowe, policja), co poprawi bezpieczeństwo mieszkańców.
W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
Wykonawca odpowiedzialny jest za zgłoszenie do Zarządu Dróg Powiatowych w Koninie informacji o rozpoczęciu/zakończeniu robót oraz o terminie wprowadzenia czasowej/stałej organizacji ruchu.
Przedmiot zamówienia jest współfinansowany w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.
Wartość Inwestycji (w PLN): 6 983 999,04 zł brutto.
Wartość dofinansowania: do kwoty 6 634 799,08 zł.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
1) Dokumentacji projektowej, przedmiarach robót, szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowalnych stanowiących integralną część SWZ - załącznik nr 7 do SWZ.
Zamawiający informuje, że załączone przedmiary robót mają charakter poglądowy/informacyjny i nie mogą stanowić wyłącznej podstawy wyliczenia ceny oferty. Wartości przedstawione w przedmiarach robót służą celom pomocniczym przy wyliczeniu ceny oferty, przy czym oferowana przez wykonawcę cena stanowi ceną ryczałtową, w związku z czym winna uwzględniać wszystkie nakłady, które są konieczne do wykonania przedmiotu zamówienia opisanego w SWZ.
2) Projektowanych postanowieniach umowy - stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6983999,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7780500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6983999,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trans-Spili Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652891927
7.3.3) Ulica: Graniczna 18A
7.3.4) Miejscowość: Licheń Stary
7.3.5) Kod pocztowy: 62-563
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6983999,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |