Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Politechnika Warszawska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 791261-2024
- Typ
- 33
- Opublikowano
- 2024-12-23
- Wartość
- 1 195 560 EUR
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- Politechnika Warszawska
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Elektroniczne elementy składowe
Wykonawcy
1 przyznane
URZĄD ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCHWARSZAWA, PL · lot LOT-0001
1 195 560 EURTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.