Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Daleszyce w roku 2025 - pierwszy przetarg nieograniczony

PGL LP Nadleśnictwo Daleszyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
794025-2024
Typ
29
Opublikowano
2024-12-24
Wartość
7 986 346,46 PLN
Lokalizacja
Daleszyce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6572727083
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi leśnictwaUsługi pozyskiwania drewnaUsługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewnaUsługi cięcia drewnaTransport dłużyc na terenie lasówUsługi selekcji drzewUsługi wycinania drzewUsługi pielęgnacji drzewSadzenie drzewUsługi doraźne dotyczące leśnictwaUsługi gospodarki leśnejUsługi zwalczania szkodników leśnychUsługi zalesiania

Wykonawcy

9 przyznanych

ŁUKASZ ARMATABieliny, PL · lot LOT-0002
1 030 467,5 PLN
IRENEUSZ SOWIŃSKIFałków, PL · lot LOT-0003
1 399 681,58 PLN
ŁUKASZ ARMATABieliny, PL · lot LOT-0003
1 527 164,78 PLN
IRENEUSZ SOWIŃSKIFałków, PL · lot LOT-0007
1 486 747,73 PLN
ARKADIUSZ DZIEDZICDaleszyce, PL · lot LOT-0007
1 684 826,42 PLN
IRENEUSZ SOWIŃSKIFałków, PL · lot LOT-0008
1 225 415,49 PLN
ARKADIUSZ DZIEDZICDaleszyce, PL · lot LOT-0008
1 363 482,54 PLN
JOLANTA MACIEJEWSKADaleszyce, PL · lot LOT-0005
2 844 034,15 PLN
SZYMON MACIEJEWSKIDaleszyce, PL · lot LOT-0005
2 844 034,15 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.