Przetarg nieograniczony na dostawę samochodu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji z przeznaczeniem dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rząśni
Gmina Rząśnia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 4707-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-01-06
- Wartość
- 1 322 250 PLN
- Lokalizacja
- Rząśnia, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5080014460
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy specjalnePojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
Wykonawcy
1 przyznane
GAMON TRUCKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybik, PL · lot LOT-0001
1 322 250 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.