Szkolenie z oprogramowania do rysunków elektrycznych
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00592435
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00592435/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-13 14:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e4f920d6-b980-439b-a847-f46406e529d5
- Identyfikator
- 5250005834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00592435 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Szkolenie z oprogramowania do rysunków elektrycznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michal.haraburda@pw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Szkolenie z oprogramowania do rysunków elektrycznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4f920d6-b980-439b-a847-f46406e529d5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592435
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574770
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP_30_2024_WMT-ITW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie szkolenia z oprogramowania do rysunków elektrycznych
Liczba osób biorących udział w szkoleniu: 1 osoba.
Zakres kursu:
1. Cel szkolenia:
• Tworzenie schematów: Uzyskanie umiejętności tworzenia schematów elektrycznych w programie z możliwością zapisywania w rozszerzeniu .sep oraz uzyskanie informacji niezbędnych do podstawowej konfiguracji i parametryzacji projektów oraz narzędzi programu.
• Generacja zestawień: Uzyskanie umiejętności automatycznej generacji zestawień montażowych, zestawień materiałowych, zestawień dokumentów, na podstawie informacji zawartych w bazie danych oraz na schematach ideowych.
• Czas trwania szkolenia: około 21 godzin (3 dni)
• Forma szkolenia: Online
• Maksymalna liczna kursantów w trakcie szkolenia: 8 osób
• Metoda szkoleniowa: Trener tłumaczy podstawy teoretyczne działania i korzystania z funkcji programu, a następnie pod opieką trenera kursanci wykonują ćwiczenia mające na celu uzyskanie niezbędnej wiedzy do późniejszej pracy z oprogramowaniem.
• Sprawdzanie wiedzy: Sprawdzanie postępów nauki prowadzone jest przez trenera, zwracającego uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń. Uczestnicy szkolenia podchodzą do egzaminu sprawdzającego stan nabytej wiedzy oraz umiejętności.
• Potwierdzenie ukończenia szkolenia: Szkolenie potwierdzone jest otrzymaniem imiennego certyfikatu.
• Materiały dydaktyczne: Każdy uczestnik otrzymuje podręcznik szkoleniowy oraz zeszyt ćwiczeń wspomagający dalsze kształcenie.
• W ramach szkolenia udostępnienie 33 licencji edukacyjnych programu dla celów dydaktycznych dla Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Warszawskiej. Licencja ważna 1 rok.
2. Program szkolenia:
• Prezentacja programu, dokumentacja projektu: uczestnik szkolenia nabywa umiejętność edytowania arkusza formatowego, narysowania schematu ideowego, korzystania z eksploratora symboli.
• Technika rysowania schematów i korzystania z bazy danych elektrycznych: uczestnik nabywa umiejętność narysowania schematu ideowego wraz z doborem kodów katalogowych, korzystania z katalogu aparatów oraz z eksploratora symboli wg kodu, wstawiania sterowników PLC, tworzenia bloków oraz przetwarzania danych zawartych w projekcie.
• Przetwarzanie narysowanych schematów z wykorzystaniem zaawansowanych funkcji programu: uczestnik szkolenia nabywa umiejętność podmiany 3 symboli i 3 arkuszy formatowych w projekcie, edycji szablonu zestawienia materiałów, generowania 2 typów listew montażowych, generowania 1 schematu montażówek aparatowych, generowania 5 specjalnych zestawień z edycji projektu z poziomu bazy danych oraz wydruku projektu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty w postępowaniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |