Wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dla zamierzenia inwestycyjnego pn. Przebudowa budynku nr 1 Małopolskiego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego im. prof. Bogusława Frańczuka
MAŁOPOLSKI SZPITAL ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY IM. PROF.BOGUSŁAWA FRAŃCZUKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00592489
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00592489/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-13 14:07
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1a61c428-2f14-43ca-8bd5-6921d7f97dbb
- Identyfikator
- 6771703375
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00592489 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dla zamierzenia inwestycyjnego pn. Przebudowa budynku nr 1 Małopolskiego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego im. prof. Bogusława Frańczuka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAŁOPOLSKI SZPITAL ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY IM. PROF.BOGUSŁAWA FRAŃCZUKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351194736
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Modrzewiowa 22
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-224
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 428-73-04
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@msor.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kcr.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://msor.ezamawiajacy.pl/pn/MSOR/demand/169362/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dla zamierzenia inwestycyjnego pn. Przebudowa budynku nr 1 Małopolskiego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego im. prof. Bogusława Frańczuka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a61c428-2f14-43ca-8bd5-6921d7f97dbb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592489
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050811/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej przebudowy budynku nr 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451820
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A.I.26.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 615300,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nazwa zamówienia „Wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dla zamierzenia inwestycyjnego pn. Przebudowa budynku nr 1 Małopolskiego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego im. prof. Bogusława Frańczuka. Etap I: przebudowa i remont dachu, wymiana okien i drzwi w budynku oraz odrestaurowanie elewacji, Etap II: przebudowa pomieszczeń budynku i dostosowanie ich do obowiązujących przepisów sanitarnych i p/pożarowych”. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę pełnobranżowej dokumentacji projektowej dla zamierzenia inwestycyjnego pn. „Przebudowa budynku nr 1 Małopolskiego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego im. prof. Bogusława Frańczuka. Etap I: przebudowa i remont dachu, wymiana okien i drzwi w budynku oraz odrestaurowanie elewacji, Etap II: przebudowa pomieszczeń budynku i dostosowanie ich do obowiązujących przepisów sanitarnych i p/pożarowych” zlokalizowanego w zespole dawnych koszar austriackich, wpisanego do rejestru zabytków, w granicach działki 228/2 obr. 9 Krowodrza, al. Modrzewiowa 22.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
79714000-2 - Usługi w zakresie nadzoru
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 644500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 904341,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 792981,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BBC Best Building Consultants Sp. z o.o. Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010595872
7.3.3) Ulica: Al. Jerozolimskie 155 lok. U3
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-326
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Podwykonawca: Juvenes-Projekt Spółka z o.o., ul. Ks. I. Kłopotowskiego 22, 03-717 Warszawa. Podwykonawstwo i doradztwo w zakresie realizowanego zamówienia.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 792981,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Uwaga do sekcji 8.3.): Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej: do 90 dni od zawarcia umowy. Wykonawca zobowiązuje się do pełnienia nadzoru autorskiego przez okres od dnia podpisania umowy na realizację robót budowlanych do dnia uzyskania decyzji pozwolenia na użytkowanie obiektu objętego inwestycją, pod warunkiem, że rozpoczęcie robót budowlanych nastąpi nie później niż w ciągu 36 miesięcy od daty zawarcia umowy.2. Zamawiający 04/09/2024 r. dokonał wyboru wykonawcy: MARZEC BUDOWNICTWO Sp. z o.o., ul. Nowohucka 92A lok. 15, 30-728 Kraków, (NIP: PL 6793276785), z ceną (brutto) wykonania zamówienia w wysokości 718 317,54 zł (stawka VAT 23%). Jednak Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy.
Zamawiający 01/10/2024 r. dokonał ponowne wyboru wykonawcy: BBC Best Building Consultants Sp. z o.o. Sp.k., Al. Jerozolimskie 155 lok. U3, 02-326 Warszawa, NIP: PL 7010595872, z ceną (brutto) wykonania zamówienia w wysokości 792 981,00 zł, w tym stawka VAT 23% (kwota netto wynosi: 644 700,00 zł).
| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |