Bieżące utrzymanie murawy na płycie stadionu PGE Narodowego

PL.2012+ Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00592527
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00592527/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-13 14:11
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-17d3e86b-0cec-49c5-bed5-9d6afa08ce77
Identyfikator
7010095715
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rośliny ozdobne, trawy, mchy lub porosty

Wykonawcy

1 przyznane

DROPSERVICE SPÓŁKA JAWNA DARIUSZ DOŚPIAŁ, PIOTR WYPYCHOWSKIWarszawa, PL · lot 0
810 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00592527 z dnia 2024-11-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Bieżące utrzymanie murawy na płycie stadionu PGE Narodowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PL.2012+ Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141171910

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Ks. J. Poniatowskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-901

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marta.zacharewicz@2012plus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pgenarodowy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pl2012plus.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomością

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie murawy na płycie stadionu PGE Narodowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17d3e86b-0cec-49c5-bed5-9d6afa08ce77

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592527

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W związku z brakiem planowanych wydarzeń całostadionowych na płycie stadionu PGE Narodowego od dnia 17 października 2024 r. do dnia 16 listopada 2024 r. oraz w związku z wystawieniem w dniu 15 październia 2024 r. rekomendacji przez konsultanta murawy Ian-a McClements-a z firmy iTurf co do możliwości utrzymania aktualnie znajdującej się na PGE Narodowym murawy (ułożonej w ramach przeprowadzonego uprzednio postępowania przez firmę Dropservice Sp. Jawna Dariusz Dośpiał, Piotr Wypychowski na mecze reprezentacji Polski z Portugalią (12.10.2024 r.) oraz reprezentacji Polski z Chorwacją (15.10.2024 r.)), Zamawiający na podstawie powyższego podjął decyzję o pozostawieniu aktualnej murawy w celu jej utrzymania i przygotowania do meczu Polska-Szkocja w dniu 18 listopada 2024 r.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZ/IV/44/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest bieżące utrzymanie murawy na płycie stadionu PGE Narodowego do meczu reprezentacji Polski z reprezentacją Szkocji, tj. 18 listopada 2024 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 03441000-3 - Rośliny ozdobne, trawy, mchy lub porosty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 810000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 810000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 810000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dropservice Spółka Jawna Dariusz Dośpiał, Piotr Wypychowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 015690177

7.3.3) Ulica: ul. Górna Droga 5/2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-495

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 810000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-19
2024-11-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy