PRACE REMONTOWE W SĄDZIE REJONOWYM W KONINIE PRZY UL.FRYDERYKA CHOPINA 28 – REMONT OŚWIETLENIA AWARYJNEGO-EWAKUACYJNEGO
Sąd Rejonowy w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00592723
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00592723/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-13 14:46
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bff9512a-b8fd-48ce-ae98-cf602ed8ae02
- Identyfikator
- 6651087459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00592723 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRACE REMONTOWE W SĄDZIE REJONOWYM W KONINIE PRZY UL.FRYDERYKA CHOPINA 28 – REMONT OŚWIETLENIA AWARYJNEGO-EWAKUACYJNEGO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Koninie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000323967
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Fryderyka Chopina 28
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 240 47 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@konin.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.konin.sr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bff9512a-b8fd-48ce-ae98-cf602ed8ae021.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sądownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRACE REMONTOWE W SĄDZIE REJONOWYM W KONINIE PRZY UL.FRYDERYKA CHOPINA 28 – REMONT OŚWIETLENIA AWARYJNEGO-EWAKUACYJNEGO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bff9512a-b8fd-48ce-ae98-cf602ed8ae02
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592723
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00247990/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont oświetlenia awaryjnego - ewakuacyjnego w Sądzie Rejonowym w Koninie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534093
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A.21.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 99803,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont polegający na wymianie instalacji elektrycznej oświetlenia awaryjnego-ewakuacyjnego na ciągach komunikacji i klatkach schodowych w Sądzie Rejonowym w Koninie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zakres prac niezbędnych do wykonania) został zawarty w projekcie wykonawczym, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarze robót, stanowiących załączniki do SWZ. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy, ma on za zadanie zobrazować skalę robót budowlanych oraz pomóc wykonawcom w oszacowaniu kosztów zamówienia.
Przedmiot zamówienia obejmuje instalację części wspólnych:
- oświetlenia awaryjnego- ewakuacyjnego we wszystkich klatkach schodowych,
- oświetlenia awaryjnego-ewakuacyjnego ciągów komunikacji we wskazanych kondygnacjach.
W całym budynku po wykonaniu remontu - wymianie oświetlenia, oświetlenie będzie spełniało wymagane natężenie oświetlenia tj. przy każdych drzwiach wyjściowych oraz tam, gdzie jest to nieodzowne dla uwidocznienia miejsc potencjalnie niebezpiecznych oraz gdzie znajdują się urządzenia bezpieczeństwa.
Do miejsc, które szczególnie należy oświetlić zalicza się:
a) miejsca w pobliżu ostatniego wyjścia i poza nim, na zewnątrz obiektu,
b) miejsca w pobliżu przeciwpożarowego wyłącznika prądu, punktu usytuowania gaśnic, hydrantów wewnętrznych, miejsc lokalizacji sterowania otwieraniem klap dymowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45216112-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków sądowych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116660,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 116660,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BBH DUO Usługi Teletechniczne s.c.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: BBH DUO Usługi Teletechniczne Henryk Baranowski, BBH DUO Usługi Teletechniczne Beata Baranowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652810828
7.3.3) Ulica: Posada, ul. Żeromskiego 23
7.3.4) Miejscowość: Konin
7.3.5) Kod pocztowy: 62-510
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 116660,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-188.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa została zawarta pomiędzy przedsiębiorcami jedynymi wspólnikami prowadzącymi działalność gospodarczą w ramach spółki cywilnej| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |