Remont kulochwytu głównego strzelnicy pistoletowej terenowej bazy szkoleniowej na terenie OC Zielona
25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00592820
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00592820/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-13 15:05
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b06d86dd-5490-4c1f-a181-938732123338
- Identyfikator
- 5423224755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00592820 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kulochwytu głównego strzelnicy pistoletowej
terenowej bazy szkoleniowej na terenie OC Zielona
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200689828
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kawaleryjska 70
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-325
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 25wog.kancelaria@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.25wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont kulochwytu głównego strzelnicy pistoletowejterenowej bazy szkoleniowej na terenie OC Zielona
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b06d86dd-5490-4c1f-a181-938732123338
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592820
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010602/30/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Remont kulochwytu głównego strzelnicy pistoletowej terenowej bazy szkoleniowej na terenie OC Zielona
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00538712
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 76/W1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania jest remont kulochwytu głównego strzelnicy pistoletowej, położonej w kompleksie 5522 obręb ew. Karakule w jednostce ew. Supraśl. Prace remontowe obejmują demontaż elementów drewnianych (kulochwytów), wycinkę drzew na kulochwycie głównym oraz prace ziemne związane z usypaniem
wału ziemnego z piasku 0-2 dostępnego na terenie strzelnicy. W ramach prac należy zapewnić dowóz ziemi urodzajnej do zabezpieczenia płaszczyzny kulochwytu głównego przez darniowanie pełne. W trakcie prac kulochwyt główny zostanie realizowany jako ziemny. Obecna drewnianą nadbudowę należy rozebrać oraz zutylizować. Drzewo za kulochwytem należy wyciąć oraz zeskładować na terenie strzelnicy garnizonowej. Wysokość całości kulochwytu głównego mierzona od podnóża części ziemnej do wierzchu wynosi 9 m. Krawędź podstawy części ziemnej kulochwytu jest usytuowana w odległości 250 cm od kulochwytu dolnego. Nachylenie skarpy części ziemnej kulochwytu wynosi 1:1 do wysokości 3 m, powyżej tej wysokości 1 : 1,5. Na wysokości 3m znajduje się odsadzka pozioma o szerokości 2 m. Płaszczyznę czołowa kulochwytu głównego zabezpiecza się przez darniowanie pełne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 371952,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 583020,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 371952,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ACC BUDOWNICTWO Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ACC ELECTRIC Arkadiusz JABŁOŃSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662160888
7.3.3) Ulica: Warszawska 6 lok. 32
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-063
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 371952,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-29| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |