Kompleksowa modernizacja i zagospodarowanie terenu wokół Zalewu Bliżyńskiego
GMINA BLIŻYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00592867
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00592867/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-13 15:17
- Lokalizacja
- Bliżyn, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a94a7f18-131f-4397-8785-6f2fe31848ae
- Identyfikator
- 6631257935
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00592867 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa modernizacja i zagospodarowanie terenu wokół Zalewu Bliżyńskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BLIŻYN
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Bliżyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009981
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 79A
1.5.2.) Miejscowość: Bliżyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-120
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: (41) 25-41-172 wew. 40
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@blizyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugblizyn.bip.doc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a94a7f18-131f-4397-8785-6f2fe31848ae1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa modernizacja i zagospodarowanie terenu wokół Zalewu Bliżyńskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a94a7f18-131f-4397-8785-6f2fe31848ae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592867
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026753/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Kompleksowa modernizacja i zagospodarowanie terenu wokół Zalewu Bliżyńskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00405771
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PNO.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5528464 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu nad Zalewem Bliżyńskim w Bliżynie polegające na budowie następujących obiektów:
1) Budowa chodnika przy ul. Henryków oraz ul. Słonecznej o pow. ok. 990,0 m 2 wraz z dodatkowymi miejscami parkingowymi w ilości 48 szt.,
2) Budowa budynku toalety publicznej - z konstrukcji lekkiej, elewacja z blachy o strukturze cortenu, obiekt prefabrykowany o wymiarach ok. 3,72x2,28x3,05 m, dwukabinowa, o pow. ok 8,48 m2,
3) Budowa budynku stanowiącego zaplecze dla ratowników - jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony o pow. ok 40,0 m2 , w technologii tradycyjnej, z dachem dwuspadowym,
4) Budowa przebieralni o konstrukcji drewnianej, wymiary ok. 160x160x200cm,
5) Budowa pryszniców plażowych zewnętrznych w postaci kolumny natryskowej o wysokości ok. 2223 mm,
6) Budowa altany grillowej o konstrukcji drewnianej – wym. ok. 1168x516cm, dach dwuspadowy, fragment dłuższych boków altany wyposażony w lamele zaciemniające – 2 szt., w altanie grillowej montaż 6 szt. ławek oraz 3 szt. stołów
7) Budowa wieży obserwacyjnej dla ratowników o konstrukcji drewnianej o wym. ok. 196x196x472,27 cm,
8) Budowa placu zabaw,
9) Budowa siłowni zewnętrznej,
10) Budowa pumptracku - powierzchnia w rzucie z góry po obrysie skarp – ok. 763 m2, powierzchnia asfaltowa ok. 364 m2, długość toru w rzucie min. 185 m,
11) Modernizacja dwóch boisk do siatki plażowej o pow. ok. 625 m2 ,
12) Renowacja plaży o pow. ok. 2200 m2 , wymiana piasku oraz usypanie warstwy nowego piasku, uporządkowanie wyrównanie, usunięcie dziko rosnącej zieleni,
13) Renowacja pomostów z deski kompozytowej – wymiana uszkodzonych desek
14) Wykonanie ciągów pieszych z deski kompozytowej wzdłuż plaży na stelażu z profili aluminiowych, dł. Ok 110 m, szerokość 2,0 m,
15) Wykonanie elementów małej architektury - ławki, kosze, słupki uniemożliwiające wjazd, stojaki na rowery,
16) Budowa oświetlenia parkowego, oraz wykonanie monitoringu – lampy parkowe o wys. 7,0 m ok. 56 szt, lampy przy pumptrucku – 8 szt, lampy gruntowe – punkty oświetleniowe – 22szt.,
17) Budowa na terenie leśnym alejek o powierzchni ok. 1050 m2 , ławek, oświetlenia,
18) Budowa tężni solankowej wymiarach: długość ok. 6,0m, wysokość ok. 3,5-4m, szerokość ok 2,00-2,28 m oraz pergola dwustronna o szerokości 2,5 m, obiekt o konstrukcji drewnianej, do obiekty doprowadzić niezbędną infrastrukturę techniczną oraz montaż niezbędnego wyposażenia.,
19) Nasadzenia - klon zwyczajny, głóg dwuszyjkowy, migdałek, złotokap, miłorząb japoński, klon tatarski, tulipanowiec amerykański, akacja omszona, robinia szczeciniasta, brzoza jarzębina, glicynia chińska, wisteria alba, należy posiać trawę, oraz wykonać niezbędne zabiegi przygotowawcze (np. humusowanie), agrarne i pielęgnacyjne, powierzchnia przewidywanych trawników ok. 9567,87 m2,
20) Infrastruktura techniczna, uzbrojenie podziemne, przyłącza,
21) Rozbiórka i demontaż elementów kolidujących z zagospodarowaniem – altana, domek ratowników, przebieralnia, siłownia, urządzenia placu zabaw.
2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w:
a) dokumentacji projektowej, która stanowi załącznik do SWZ zawierającej:
• dokumentację techniczną
• Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowalnych
b) przedmiar robót, który stanowi załącznik do SWZ.
Załączony do SWZ przedmiar ma jedynie charakter informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5790000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8972278,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5790000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CREDO INVEST PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: niedotyczy
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523149295
7.3.3) Ulica: ul. Sądowa 2 lokal 11
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-027
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5790000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |