Przetarg nieograniczony na Dzierżawę automatycznej platformy analitycznej z modułem biochemicznym i immunochemicznym na okres 36 miesięcy wraz z dostawą odczynników.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 20389-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-01-13
- Wartość
- 1 808 597,99 PLN
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5422513061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
AnalizatoryOdczynniki laboratoryjne
Wykonawcy
1 przyznane
ROCHE DIAGNOSTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
1 808 597,99 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.