„Świadczenie usług przygotowania i realizacji projektu pn. Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury Powiatowego Centrum Medycznego Spółka z o.o. w Braniewie”
Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Braniewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00593014
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00593014/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-13 17:42
- Lokalizacja
- Braniewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a92df5ef-3acd-47be-81ac-a8bbfb85a5ad
- Identyfikator
- 5821589781
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00593014 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług przygotowania i realizacji projektu pn. Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury Powiatowego Centrum Medycznego Spółka z o.o. w Braniewie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Braniewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280242068
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Moniuszki13
1.5.2.) Miejscowość: Braniewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 784919226
1.5.8.) Numer faksu: 556208362
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpital-braniewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-braniewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_braniewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Świadczenie usług przygotowania i realizacji projektu pn. Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury Powiatowego Centrum Medycznego Spółka z o.o. w Braniewie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a92df5ef-3acd-47be-81ac-a8bbfb85a5ad
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00593014
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury Powiatowego Centrum Medycznego Spółka z o.o. w Braniewie2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00514548
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCM/ZP 08/I/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług przygotowania i realizacji projektu pn. Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury Powiatowego Centrum Medycznego Spółka z o.o. w Braniewie w związku z naborem nr KPOD.07.08-IP.10-001/24 na dofinansowanie projektów w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”, w tym:
1) Zadanie I: opracowanie dokumentacji aplikacyjnej (wniosku), obejmujące:
a) przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji aplikacyjnej o dofinansowanie projektu w ramach naboru wniosków w trybie konkurencyjnym - nabór nr KPOD.07.08-IP.10-001/24 na dofinansowanie projektów w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”, wraz z załącznikami.
b) wsparcie Zamawiającego w kontaktach z organami realizującymi nabór i ocenę wniosków oraz nadzorującymi ten proces oraz aktualizację opracowania analitycznego, zgodnie z ustaleniami i uwagami zgłoszonymi za pośrednictwem Zamawiającego przez instytucje zaangażowane we wdrażanie projektu unijnego, na etapie oceny wniosku o dofinansowanie projektu,
2) Zadanie II: świadczenie usług inwestora zastępczego po uzyskaniu dofinansowania.
2. Wspólny słownik zamówień:
kod CPV główny: 72224000-1 - Usługi doradcze w zakresie zarządzania projektem;
dodatkowe kody CPV:
71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy,
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi,
79421100-2 - Usługi nadzoru nad projektem inne niż w zakresie robót budowlanych,
72222200-9 - Usługi w zakresie systemów informacji lub usług planowania technologii,
72242000-3 - Usługi modelowania projektu,
72246000-1 - Usługi doradcze w zakresie systemów,
72226000-5 - Usługi doradcze w zakresie badań odbiorczych oprogramowania,
79110000-8 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji prawnej,
79412000-5 - Usługi doradcze w zakresie zarządzania finansami.
2. Zamawiający ustanawia prawo opcji polegające na tym, że minimalnym zakresem zamówienia jest wykonanie zadania I. W przypadku pozyskania na projekt dofinansowania w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”, wykonaniu podlega zadanie II.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
4. Wykonawca będzie świadczył usługi będące przedmiotem zamówienia w siedzibie Zamawiającego oraz w trybie zdalnym przy użyciu elektronicznych narzędzi do komunikacji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 72224000-1 - Usługi doradcze w zakresie zarządzania projektem
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
79421100-2 - Usługi nadzoru nad projektem inne niż w zakresie robot budowlanych
72222200-9 - Usługi w zakresie systemów informacji lub usługi w zakresie planowania technologii
72242000-3 - Usługi modelowania projektu
72246000-1 - Usługi doradcze w zakresie systemów
72226000-5 - Usługi doradcze w zakresie badań odbiorczych oprogramowania systemowego
79110000-8 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji prawnej
79412000-5 - Usługi doradcze w zakresie zarządzania finansami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 602700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 602700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 602700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MedyczniT.pl Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 142035505
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-673
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 602700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa na Zadanie II: świadczenie usług inwestora zastępczego jest umową warunkową i postanowienia umowy będą wchodziły w życie pod warunkiem uzyskania przez Zamawiającego dofinansowania i podpisania umowy na dofinansowanie projektu pn. Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury Powiatowego Centrum Medycznego Spółka z o.o. w Braniewie w związku z naborem nr KPOD.07.08-IP.10-001/24 na dofinansowanie projektów w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”. Termin realizacji tej części przedmiotu Umowy strony ustalają na 16 miesięcy od daty rozpoczęcia wykonywania przedmiotu umowy nie później jednak niż do dnia 31 maja 2026 r| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |