Realizacja ogólnopolskiego badania kwestionariuszowego (n = 1500) w ramach projektu badawczego pt.: „Przygotowanie do starości. Polacy w wieku przedemerytalnym o swojej przyszłości”
INSTYTUT PRACY I SPRAW SOCJALNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00593088
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00593088/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-13 21:06
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd8ba075-fcc1-43e9-88c3-d12554c540b0
- Identyfikator
- 5251000520
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00593088 z dnia 2024-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja ogólnopolskiego badania kwestionariuszowego (n = 1500) w ramach projektu badawczego pt.: „Przygotowanie do starości. Polacy w wieku przedemerytalnym o swojej przyszłości”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT PRACY I SPRAW SOCJALNYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000018023
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Bellottiego 3 B
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-022
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ipiss.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ipiss.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dd8ba075-fcc1-43e9-88c3-d12554c540b01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
badania
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja ogólnopolskiego badania kwestionariuszowego (n = 1500) w ramach projektu badawczego pt.: „Przygotowanie do starości. Polacy w wieku przedemerytalnym o swojej przyszłości”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd8ba075-fcc1-43e9-88c3-d12554c540b0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00593088
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525246
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przeprowadzeniu ogólnopolskiego badania kwestionariuszowego (n = 1500) w ramach projektu badawczego realizowanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych pt.: „Przygotowanie do starości. Polacy w wieku przedemerytalnym o swojej przyszłości” przyznanego ze środków budżetu państwa w ramach programu „Nauka dla Społeczeństwa II”, finansowanego przez Ministra Edukacji i Nauki.
Celem projektu jest zdiagnozowanie, czy, na jakich płaszczyznach i w jakim zakresie osoby w wieku przedemerytalnym przygotowują się do własnej starości. Celem badania będącego przedmiotem zamówienia jest zebranie informacji o tym, czy osoby w wieku maksymalnie 10 lat przed osiągnięciem wieku emerytalnego przygotowują się do życia na emeryturze, w jaki sposób to przygotowanie przebiega oraz w jakim wieku to przygotowanie się rozpoczyna. Oczekuje się, że poprzez badanie kwestionariuszowe zidentyfikowane zostaną wyobrażenia na temat kształtu „pomyślnej starości”, sprawdzony będzie dostęp do informacji niezbędnych dla zarządzania starością, opisane plany dotyczące pracy zawodowej (w szczególności bariery i zachęty dla dalszego zatrudnienia), strategie edukacyjne, dochodowe (oszczędności i inwestycje), mieszkaniowe, konsumpcyjne (ewentualna gotowość do korzystania z produktów „srebrnej gospodarki”), przygotowania do biologicznych konsekwencji starzenia się, w tym ograniczeń w samodzielnym funkcjonowaniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 73110000-6 - Usługi badawcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150016,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354240 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 293963,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5850205642
7.3.3) Ulica: Junaków 2
7.3.4) Miejscowość: Sopot
7.3.5) Kod pocztowy: 81-812
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 293963,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
| 2024-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |