Remont pomieszczeń biurowych w budynku Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sieradzu

POWIATOWY IMSPEKTORT WETERYNARII W SIERADZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00593130
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00593130/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-14 06:33
Lokalizacja
Sieradz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-262b2d1c-9622-4d8a-bb48-05819e8330d6
Identyfikator
8271064157
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkach

Wykonawcy

1 przyznane

CTG INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL · lot 0
183 082,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00593130 z dnia 2024-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń biurowych w budynku Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sieradzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY IMSPEKTORT WETERYNARII W SIERADZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000646305

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: WARNEŃCZYKA 1

1.5.2.) Miejscowość: Sieradz

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 43 822 56 62

1.5.8.) Numer faksu: 43 822 30 04

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sieradz.piw@wetgiw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: piw-sieradz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-262b2d1c-9622-4d8a-bb48-05819e8330d6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń biurowych w budynku Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sieradzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-262b2d1c-9622-4d8a-bb48-05819e8330d6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00593130

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00529944/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont pomieszczeń biurowych w budynku Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sieradzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536243

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIW.ZP.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 139671,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń biurowych w budynku Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sieradzu zlokalizowanego przy ulicy Władysława Warneńczyka 1 w Sieradzu. Przedmiotowe pomieszczenia znajdują się na parterze budynku z wejściem głównym zlokalizowanym od strony
ul. Władysława Warneńczyka. Pprzedmiotowe zamierzenie budowlane nie wpływa na konstrukcję nośną budynku.
2. Wykonawca zobowiązuje się tak zorganizować realizację robót, aby zapewnić jak najmniejszą uciążliwość dla pracowników Powiatowego Inspektoratu Weterynarii oraz obsługiwanych interesantów.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest: w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183082,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 245650,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183082,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CTG INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389118763

7.3.3) Ulica: ul. Wysoka 18

7.3.4) Miejscowość: Pabianice

7.3.5) Kod pocztowy: 95-200

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183082,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane