Opracowanie dokumentacji projektowej budowy ul. Ziemskiej w Siechnicach wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w podziale na zadania.
Burmistrz Siechnic
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00593517
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00593517/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-14 09:13
- Lokalizacja
- Siechnice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-76e66f17-e776-4823-8dbf-27ff28110b4e
- Identyfikator
- 9121005691
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00593517 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy ul. Ziemskiej w Siechnicach wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w podziale na zadania.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Burmistrz Siechnic
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935129
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 12
1.5.2.) Miejscowość: Siechnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-011
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umsiechnice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://siechnice.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/siechnice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy ul. Ziemskiej w Siechnicach wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w podziale na zadania.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76e66f17-e776-4823-8dbf-27ff28110b4e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00593517
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00227577/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.23 Opracowanie dokumentacji projektowej ulicy Ziemskiej w Siechnicech
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547283
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.54.2024.E.L.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi oraz infrastruktury towarzyszącej dla ul. Ziemskiej w Siechnicach wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych w podziale na zadania:
1) Zadanie 1
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy ul. Ziemskiej w Siechnicach wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego:
a) opracowanie dokumentacji projektowej budowy ul. Ziemskiej w Siechnicach,
b) pełnienie nadzoru autorskiego dla w/w zadania.
2) Zadanie 2
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy zjazdu z ul. Św. Katarzyny w ul. Ziemską w Siechnicach wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego:
a) opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy zjazdu z ul. Św. Katarzyny w ul. Ziemską w Siechnicach,
b) pełnienie nadzoru autorskiego dla w/w zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający na realizację zamówienia przeznaczył kwotę w wysokości 160 000,00 zł. Mając na uwadze fakt, iż Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków przeznaczonych na realizację przedmiotowego zamówienia, unieważnienie postępowania jest w pełni uzasadnione.| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |